Home Kategorie News W nocy ostrzelano biuro poselskie posła PiS. Polityczna walka staje się coraz brutalniejsza.
11.80K

W nocy ostrzelano biuro poselskie posła PiS. Polityczna walka staje się coraz brutalniejsza.

Ostrzelano biuro poselskie posła PiS. Walka polityczna w Polsce staje się coraz ostrzejsza?

Biuro, które zostało ostrzelane mieści się przy ul. Sukiennej 80 w Nowym Dworze Mazowieckim i należy do europosła Ryszarda Czarneckiego. Do zajścia doszło w nocy i w jego wyniku uszkodzone zostało okno.

Sprawca najprawdopodobniej korzystał z broni pneumatycznej. To nie pierwszy taki incydent na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

Dzień wcześniej ktoś wybił szybę w aucie należącym do posła PiS Zbigniewa Niezabitowskiego. Dodatkowo wokół biura poselskiego europosła porozklejano nienawistne plakaty, które uderzały w partię rządzącą i jego samego. Tak podsumował te wydarzenia:

– „To jest zwieńczenie całej akcji, festiwalu nienawiści. Zaczęło się od nienawistnych plakatów, które rozwieszano na tym biurze od kilkunastu dni. Zaczęło się od plakatów, a skończyło na kuli. A może wcale się nie skończyło? Traktuję to jako akt politycznego bandytyzmu, podobny do ataku na biuro minister Beaty Kempy. To jednak nie wszystko, bo w czwartek wybito szybę w samochodzie radnego Zbigniewa Niezabitowskiego.”

Jak informuje Wirtualna Polska sprawą zajęła się policja, która zabezpieczyła miejsce incydentu oraz sprawdza lokalny monitoring. Jak poinformowała st. asp. Joanna Wielocha, oficer prasowy policji w Nowym Dworze Mazowieckim:

– „Prowadzimy czynności w biurze europosła. W godzinach porannych wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu szyby. To bardzo wczesny etap naszych działań.”

Sympatycy PiS wskazują na winnych po stronie działaczy KOD-u bądź sympatyków PO. Czy wojna polityczna w Polsce kiedyś się skończy?

To może Cię zainteresować:  Ujawniono informacje o obrażeniach Dawida. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz