Home Kategorie News Są wstępne wyniki sekcji zwłok Barbary Kaczmarek. Syn zatłukł ją na śmierć?

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Barbary Kaczmarek. Syn zatłukł ją na śmierć?

Sekcja zwłok Barbary Kaczmarek została potwierdzona. Wstępne wyniki nie zostawiają żadnych wątpliwości i prokuratura podejmie kolejne działania.

22 lutego media obiegła informacja o tym, że wójt gminy Zgierz, Barbara Kaczmarek została pobita w swoim domu w Dąbrowie Wielkiej. Domniemanym sprawcą jest mieszkający z nią 34-letni syn. W momencie tragedii był pijany, ale to on wezwał karetkę.

Kobieta trafiła do szpitala o godzinie 3:00 z piątku na sobotę. Młodszy syn poza domem był w momencie ataku i kiedy wrócił, zobaczył jak karetka zabiera nieprzytomną panią Barbarę. Jak poinformował rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

– „Pogotowie zostało powiadomione przez syna. Syn przekazał informację, że odnalazł matkę nieprzytomną w łóżku. W szpitalu stwierdzono uraz głowy. Po otrzymaniu tej informacji niezwłocznie przystąpiliśmy do wyjaśniania sprawy. Biegły ocenił, że obrażenia te są prawdopodobnie konsekwencją pobicia.”

Kobieta walczyła o życie w szpitalu. Niestety w poniedziałek poinformowano media, że 58-letnia kobieta zmarła w wyniku obrażeń. 34-letni syn znajduje się obecnie w areszcie.

To może Cię zainteresować:  Oszustwa w czasie głosowania do Parlamentu Europejskiego? Pojawiają się niepokojące doniesienia.

Po trafieniu do szpitala Barbara Kaczmarek posiadała obrzęk mózgu i liczne ślady pobicia.W środę odbyła się sekcja zwłok z udziałem lekarzy oraz prokuratorów i wynika z niej jasno, że kobieta została skatowana na śmierć. W rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania przekazał:

– „Dla ustalenia przyczyny śmierci konieczne jest jednak przeprowadzenie badań dodatkowych, w tym histopatologicznych. Dopiero po ich uzyskaniu i opracowaniu końcowej opinii posekcyjnej możliwe będzie wyciąganie wniosków co do tego, czy pomiędzy urazem, a śmiercią zachodzi związek przyczynowy. Wówczas zostaną decyzje co do ostatecznego kształtu zarzutów.”

W związku ze śmiercią pani wójt na terenie gminy Zgierz ogłoszono żałobę. Będzie trwać od 25 lutego do dnia pogrzebu i odwołano także wszelkie imprezy sportowe, kulturowe czy rekreacyjne.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
64
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz