Home Kategorie Ludzie Wypłynęły stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej. Nie będzie zadowolona…

Wypłynęły stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej. Nie będzie zadowolona…

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej trafiły do internetu. Jak Królowa Życia wyglądała 20 lat temu? Fotografie opublikowała jej koleżanka ze Stanów.

Dagmara Kaźmierska wyrosła na największą gwiazdę programu „Królowe życia”. Jej osobowość została pokochana przez miliony widzów, a talent aktorski dostrzegł nawet Patryk Vega.

Jakiś czas temu Kaźmierska w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o ślubnych planach. Wyjawiła, że „tal” powie w bardzo oryginalnej kreacji:

– „Żadnych sukien nie mam, bo różnie może być. Może na biegu trzeba będzie wziąć ślub w dresie. Nie wiem jak będzie. Ale ślub jest w planach, zobaczymy. Na razie to jest tajemnica. Jak mówię o miłości to mam błysk w oku.”

Okazuje się, że przez ostatnie lata w życiu Dagmary doszło nie tylko do rewolucji w sferze uczuciowej, ale i wyglądu. Wcześniej Królowa miała długie brązowe włosy do pasa. Nie nosiła mocnego makijażu, biżuterii, a rzęsy podkreślała wyłącznie tuszem.

To może Cię zainteresować:  Kontrowersje wokół stroju Krzysztofa Cugowskiego na pogrzebie Romualda Lipki. Ubrał się niestosownie.

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej opublikowała jej przyjaciółka Suzie. Amerykanka wrzuciła do sieci fotografie sprzed 20 lat. To prawdziwy rarytas, jeszcze większy niż ten, jakim niedawno podzielił się syn Królowej życia.

Trzeba przyznać, że Kaźmierska przeszła sporą metamorfozę. Na archiwalnych zdjęciach jest nie do poznania.

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz