Home Kategorie News GIS ma lekarstwo na „tego koronawirusa”. Jarosław Pinkas apeluje jedynie, aby dać im pracować.

GIS ma lekarstwo na „tego koronawirusa”. Jarosław Pinkas apeluje jedynie, aby dać im pracować.

Jarosław Pinkas ma lekarstwo na koronawirusa. W trakcie przemówienia w Sejmie opisał on specjalną mieszankę, która może powstrzymać chińskiego wirusa.

Dzisiaj po godzinie 10:00 rozpoczęło się dodatkowe posiedzenie Sejmu, podczas którego rząd przedstawił informacje dotyczące koronawirusa.

Przedstawiciele rządu opisywali przygotowanie Polski do walki z epidemią. Opozycja postanowiła podważyć słowa rządzących. Przytoczyli historię pani Anny. 26-latka skarżyła się na procedury szpitalne, bo musiała czekać ponad 88 godzin na wyniki badań na koronawirusa.

Przedstawiciele PO odnieśli się również do 2 miliardów złotych przeznaczonych na TVP. Jednak nikt nie spodziewał się, że usłyszą tak niespodziewaną deklarację ze strony jednego z polityków.

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zaskoczył wszystkich twierdząc, że Polska ma specjalną „mieszankę”, która jest lekarstwem na koronawirusa. Składa się ona z rzetelnej wiedzy, informacji i pełnego zaangażowania profesjonalistów medycznych.

Poinformował także, że w całym kraju obecnie pracuje 16 tysięcy pracowników sanepidu, aby zapewnić nam bezpieczeństwo przed groźną chorobą.

Jarosław Pinkas to polski lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, nauczyciel akademicki. To także doktor habilitowany nauk medycznych oraz profesor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Od 2018 roku jest Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Słowa szefa GIS-u mogą wydawać się zabawne, ale właśnie takie działania pomogą zwalczyć epidemię.

Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trenera personalnego z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz