Home Kategorie Poruszające 17-latek został uznany za zaginionego. Dwa dni później jego zwłoki znaleziono w zagrodzie lwów.

17-latek został uznany za zaginionego. Dwa dni później jego zwłoki znaleziono w zagrodzie lwów.

Zwłoki nastolatka w ZOO. Odnaleziono je na wybiegu dla lwów. Sprawę bada policja.

17-latek był uznany za zaginionego, bo od dwóch dni nie pojawił się w domu i nie dało się z nim skontaktować. Jego szczątki odnaleziono w zagrodzie lwów w parku safari w Pakistanie.

Przerażającego odkrycia dokonano w trakcie karmienia zwierząt. Chaudhry Shafqat, zastępca dyrektora generalnego Lahore Safari i Park poinformował, że na terenie wybiegu odnaleziono zakrwawioną czaszę, fragmenty kości i ubrania Muhammada Bilala.

Ojciec zmarłego nastolatka rozpoznał jego ubrania. Późniejsze testy DNA potwierdziły tożsamość zmarłego. Rodzina chłopaka nie chce wierzyć władzom ogrodu, że na jego terenie jest odpowiednio dużo środków bezpieczeństwa. Sądzą, że to oni doprowadzili do śmierci ich syna.

Policja wciąż ustala, w jaki sposób 17-latek przedostał się przez wysoki płot i dostał się na teren lwów. Funkcjonariusze badają również, czy on sam wspiął się na ogrodzenie i wszedł do środka, czy ktoś wrzucił do niego martwe ciało, aby lwy mogły je zjeść.

To może Cię zainteresować:  Polował na dziki, a zastrzelił człowieka. Postrzelony nie miał szans na przeżycie.

Rodzina na początku nie wiedziała gdzie jest chłopak. Później zeznała, że poszedł do parku, aby spotkać się z jednym z wujków, którzy tam pracują.

Funkcjonariusz policji Najeeb Awan potwierdził, że śledztwo jest w toku. Powiedział też, że rodzina Bilala i sąsiedzi zaatakowali biura w zoo, rozbili szyby i uszkodzili pojazdy. Zablokowali także główną autostradę i zażądali od rządu wszczęcia postępowania karnego przeciwko kierownictwu parku.

Zwłoki odnalezione w zagrodzie lwów skomentował Safwan Subhan, przewodniczący Pakistan Wildlife Foundation. Powiedział, że okoliczni mieszkańcy niejednokrotnie sami wchodzili na teren parku i za takie wypadki ponoszą oni pełną odpowiedzialność.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz