Home Kategorie Film Nad „Ranczem” wisi fatum? Przed Pawłem Królikowskim zmarła inna postać związana z serialem.

Nad „Ranczem” wisi fatum? Przed Pawłem Królikowskim zmarła inna postać związana z serialem.

Ranczo miało doczekać się kinowej kontynuacji. Dziennikarze zastanawiają się teraz czy nad produkcją wisi fatum. Przed Pawłem Królikowskim zmarły inne postacie związane z serialem.

Ranczo bawiło widzów TVP przez prawie 10 lat. Chociaż w listopadzie 2016 roku zakończono prace na planie, wielu widzów z utęsknieniem oczekuje obiecanej przez producentów kontynuacji serialu. Od roku sporo mówi się o stworzeniu filmu pełnometrażowego, który ma przybliżyć obecne losy mieszkańców wsi Wilkowyje.

Podobno scenariusz jest już gotowy, a aktorzy długi czas byli w gotowości. Czy jednak doczekamy się ekranizacji dzieła? Wiele osób nie wyobraża sobie Rancza bez jednej z kluczowych postaci, w którą wcielał się Paweł Królikowski, czyli Kusego.

To może Cię zainteresować:  Pewna kobieta dała pilotom paczkę z ciasteczkami. Zjedli je z chęcią, a po chwili dostrzegli dołączony list i załamali się.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Aktora pożegnali: rodzina, gwiazdy, prezydent, a także Związek Artystów Scen Polskich, któremu latami przewodził. Wiadomość o jego śmierci pogrążyła świat filmu w żałobie.

Jak stwierdził Wojciech Wysocki na łamach Faktu:

– „Wiedzieliśmy wszyscy, że jest chory, ale wiadomość o jego śmierci mimo wszystko była jak grom z jasnego nieba. Przykre to, tym bardziej, że pochowaliśmy już wspaniałego scenarzystę Andrzeja Grembowicza, który pisał Ranczo pod pseudonimem Robert Brutter, później operatora Włodzimierza Głodka. A teraz Paweł…”

Dwa lata temu zmarł także aktor wcielający się w postać Amerykanina, Jerry’ego, przyjaciela Lucy. Odgrywał go Jeff Butcher, kanadyjski tłumacz, dziennikarz, a także menadżer, który mieszkał w Polsce.

To może Cię zainteresować:  Początek choroby Pawła Królikowskiego był zupełnie niepozorny. Te objawy bagatelizuje wielu Polaków.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz