Home Kategorie Ludzie Tak obecnie wygląda grób córki Ewy Bem. Mało kto wie jaką tragedię przeżyła znana piosenkarka.

Tak obecnie wygląda grób córki Ewy Bem. Mało kto wie jaką tragedię przeżyła znana piosenkarka.

Grób córki Ewy Bem nadal wzrusza. Młoda kobieta usłyszała w 2015 roku, że jest poważnie chora. Zmarła dwa lata później, osieracając syna Tomka i córkę Basię.

Spoczęła na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. Tam, gdzie swoją córkę musieli wcześniej pochować aktorka Barbara Brylska i Ludwik Kosmal.

Pamela Bem-Niedziałek pracowała jako dziennikarka. Była współtwórczynią telewizji TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BIS. W tych stacjach pracowała jako wydawca, reporterka i prezenterka, a w swojej pracy głównie zajmowała się gospodarką.

Niestety w 2015 roku okazało się, że Pamela ma glejaka mózgu. W tym czasie spodziewała się drugiego dziecka i pomimo ciężkiej choroby postanowiła urodzić. Jej córka przyszła na świat jako wcześniak, w szóstym miesiącu ciąży.

Pomimo intensywnego leczenia, dziennikarki nie udało się pokonać nowotworu. Zmarła 30 września 2017 roku w wieku 38 lat. Została pochowana na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. Miejsce jej pochówku jest wyjątkowe i trudno powstrzymać łzy, patrząc na jej grób.

Na tym samym cmentarzu spoczywa też córka aktorki Barbary Brylskiej oraz Ludwika Kosmala – Barbara Kosmal.

W 1992 roku Barbara ukończyła XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie i z miejsca rozpoczęła karierę. Już jako 17-latka, w maju 1990 roku, wzięła udział w pokazie mody kolekcji francuskiego projektanta Daniela Hechtera, który odbył się w Warszawie.

Kosmal chodziła po wybiegu obok takich ówczesnych gwiazd modelingu, jak Małgorzata Niemen, Katarzyna Butowtt czy Barbara Milewicz. Jako modelka pracowała także w Paryżu dla The Marilyn Agency, m.in. reklamując okulary francuskiej firmy Alain Afflelou.

Młoda modelka zginęła w wypadku samochodowym. Kierowcą Fiata 126p był Xawery Żuławski, który stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Basia poniosła śmierć na miejscu.

Jej pogrzeb odbył się 21 maja 1993 roku na Cmentarzu Parafialnym w Pyrach.

Groby obu kobiet są zadbane i często pojawiają się na nich świeże znicze oraz kwiaty. Ich bliscy bardzo o to dbają.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz