Home Kategorie Film Wzruszający wpis o pogrzebie Pawła Królikowskiego. „Chodźmy go pożegnać”.

Wzruszający wpis o pogrzebie Pawła Królikowskiego. „Chodźmy go pożegnać”.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie?

Paweł Królikowski 20 grudnia 2019 roku trafił do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jego stan był poważny.

4 lata wcześniej aktorowi wycięto tętniaka mózgu, ale nie udało mu się wrócić do pełni zdrowia.

W styczniu próbowano pomóc Królikowskiemu, wykonując kolejną operację. Niestety nie przyniosła ona pożądanych rezultatów i lekarze wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną.

Aktor zmarł 27 lutego po długiej walce z chorobą, a jego zmagania z niepokojem obserwowała cała Polska. Bliscy i fani cały czas wierzyli, że Królikowski powróci jeszcze na scenę.

Jego śmierć to ogromna strata dla rodziny, ale i licznych sympatyków aktora. Był uwielbiany za postać Kusego w serialu Ranczo oraz kochany za to, jakim człowiekiem był.

Przyjaciele żegnali Pawła Królikowskiego w mediach społecznościowych, a rodzinie zmarłego przesyłali wyrazy współczucia. Teraz razem z fanami czekają na oficjalną informację o pogrzebie.

To może Cię zainteresować:  Paweł Królikowski był cały czas przytomny podczas operacji mózgu. TVN pokazał dokument o jego leczeniu.

Nie wiadomo na obecny czas, kiedy ma się odbyć uroczystość pogrzebowa ani gdzie. Aktor mieszkał z rodziną w Zalesiu Górnym i najpewniej tam spocznie. Istnieje także szansa, że rodzina zdecyduje się na pochówek w Warszawie. Zmarła gwiazda telewizji pochodzi ze Zduńskiej Woli, ale wątpliwe jest, aby tam został pochowany.

Ilona Ostrowska, która grała u boku Królikowskiego zamieściła na Facebooku post, w którym zapewnia, że poinformuje wszystkich o szczegółach dotyczących ostatniego pożegnania zmarłego aktora. Jeśli tylko będzie wiedzieć, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego.

– „Kochani, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów i pamięć naszego kochanego Pawła. Już jest wolny i spokojny. Chodźmy go pożegnać. Podam datę i miejsce pochówku, jak tylko będę wiedziała”

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz