Home Kategorie Poruszające Tragedia w Bytomiu. W jednym z mieszkań strażacy znaleźli zwłoki trzech osób.

Tragedia w Bytomiu. W jednym z mieszkań strażacy znaleźli zwłoki trzech osób.

Zatrucie czadem w Bytomiu. W niedzielę wieczorem w mieszkaniu przy ul. Jaronia odnaleziono trzy ciała. Przyczyną śmierci najprawdopodobniej było zatrucie tlenkiem węgla.

Tegoroczna zima nie należy do szczególnie ciężkich. Prawdopodobnie dlatego tlenek węgla wydobywający się z nieszczelnych instalacji, nie zgarnął w tym roku wielkiego żniwa. Niestety mimo wszystko tragedie nadal się zdarzają.

W niedzielę wieczorem strażacy wezwani do mieszkania w budynku przy ul. Jaronia w Bytomiu, zastali wewnątrz trzy ciała. Pomoc wezwał jeden z bliskich ofiar, który zaniepokoił się tym, że nikt nie odbiera telefonu. Zgłoszenie wpłynęło ok. 22:00.

To może Cię zainteresować:  Młoda para stoi przed ołtarzem. Naglę pan młody wybiega z kościoła i zostawia kobietę samą…

Po przybyciu na miejsce i wyważeniu drzwi, strażacy zastali ciała trzech mężczyzn w wieku 88, 64 i 55 lat. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zatrucie tlenkiem węgla, który wydobywał się z dwóch pieców węglowych ogrzewających mieszkanie.

Podejrzenia strażaków potwierdziły urządzenia pomiarowe, które wykazały podwyższone stężenie tlenku węgla. Oba piece były już wygaszone, co oznacza, że do zatrucia mogło dość znacznie wcześniej, kiedy się jeszcze paliły.

Moment zatrucia został wstępnie określony na sobotni wieczór.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz