Home Kategorie Film Antek Królikowski udostępnił nekrolog ojca. „Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na leczenie”.

Antek Królikowski udostępnił nekrolog ojca. „Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na leczenie”.

Nekrolog Pawła Królikowskiego został udostępniony przez jego syna Antka. Oprócz poczucia straty zawiera on poruszającą prośbę.

Antek Królikowski udostępnił na swoim facebbookowym profilu nekrolog zmarłego ojca. Bardzo wymowny jest fakt, że zdjęcie nie ma żadnego opisu. Na samym nekrologu oprócz wyrazów bólu i tęsknoty widnieje niezwykła prośba. Zamiast kwiatów rodzina zmarłego prosi o datki na rzecz leczenia chorego Kamila.

Wpłaty mają być przekazane na rzecz Fundacji Pomoc Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Zajmuje się ona nie tylko leczeniem pacjentów, ale finansuje pomoc w kwestii leków czy zakupu sprzętu. Jednym z ich podopiecznych jest Kamil Ziółkowski, który walczy z glejakiem mózgu. Pierwszy etap już za nim, gdyż udało się usunąć część nowotworu. Ten jednak powróci, jeśli lekarze nie będą działać dalej.

To może Cię zainteresować:  Nad „Ranczem” wisi fatum? Przed Pawłem Królikowskim zmarła inna postać związana z serialem.

Jak podała przedstawicielka Ministerstw Kultury i Dziewdzictwa Narodowego, pogrzeb aktora ma mieć charakter państwowy. To wywołało spore kontrowersje wśród osób, które uważają, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Przeciwnicy tej decyzji podkreślają również, że wielu innych równie znakomitych aktorów nie doczekało się tak honorowego pożegnania.

Paweł Królikowski spocznie na warszawskich Powązkach. Pogrzeb odbędzie się 5 marca, a uroczystości rozpoczną się o 11:00 w kościele Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa.

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
62
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz