Home Kategorie Ludzie Obrzydliwe! Policjant zrobił zdjęcie zwłok Kobe Bryanta, a później chwalił się nimi w barze.

Obrzydliwe! Policjant zrobił zdjęcie zwłok Kobe Bryanta, a później chwalił się nimi w barze.

Śmierć Kobe Bryanta to ogromna tragedia. Wiele osób nadal nie jest w stanie pogodzić się ze stratą znanego koszykarza i jego córki.

Sprawa po raz kolejny zawitała na pierwsze strony gazet, po tym, jak okazało się, że jeden z obecnych na miejscu tragedii agentów robił zdjęcia. To, co na nich widniało zbulwersowało wszystkich.

Departament Policji w Los Angeles próbował ukryć skandal z udziałem swoich podwładnych. Agentów oskarżono o dzielenie się makabrycznymi zdjęciami z miejsca katastrofy. Jeden ze stażystów rzekomo chwalił się zdjęciami Kobe Bryanta w barze. Przełożeni podobno starali się uniknąć formalnego dochodzenia w tej sprawie. Według źródeł, po cichu kazali usunąć wszystkie zdjęcia.

To może Cię zainteresować:  Rosyjska prasa twierdzi, że za sytuacją na Białorusi stoi Polska

26 stycznia, jednego z agentów oskarżono o pokazywanie zdjęć z katastrofy w barze. Wszystkim funkcjonariuszom nakazano wyczyścić telefony ze zdjęć z katastrofy, aby uniknąć odpowiedzialności dyscyplinarnej. Takie informacje zostały przekazane gazecie Los Angeles Times przez dwa źródła bezpieczeństwa publicznego.

Zwykle taka skarga wywołałaby formalne dochodzenie, a być może nawet dochodzenie przez biuro spraw wewnętrznych. Źródła podały, że nakaz usunięcia zdjęcia mógł oznaczać zniszczenie dowodów. Wyrażono obawy, że przełożeni chcieli zamieść sprawę pod dywan.

Gazeta „Los Angeles Times” poinformowała w czwartek, że zdjęcie w swoim telefonie posiadał też agent niezwiązany ze sprawą. Wynika z tego, że zostało mu ono przesłane przez agentów, którzy byli na miejscu zdarzenia.

To może Cię zainteresować:  Od 13 lat zostawiał znicze i kwiaty w miejscu, gdzie tragicznie zginął jego syn. Pewnego dnia odkrył tam notatkę.

Doniesieniami zbulwersowana jest Vanessa Bryant, która z pomocą swojego prawnika Garego Robba walczy o uznanie terenu, na którym doszło do katastrofy, za chroniony.

Co myślicie o całej sprawie? Czy agenci chcą ukryć prawdę?

Uczta dla 2-4 osób
Uczta dla 2-4 osób
89,99 zł
30 dni
do końca oferty!
3-daniowa uczta dla 2 osób za 89,99 zł i więcej opcji w Tawerna Grecka Panteon

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz