Home Kategorie Film Maciej Musiał wyśmiewa TVP. „Ja znalazłem robotę. Karolak i Kożuchowska zostali bez środków do życia”.

Maciej Musiał wyśmiewa TVP. „Ja znalazłem robotę. Karolak i Kożuchowska zostali bez środków do życia”.

Maciej Musiał wyśmiewa TVP. „Ja znalazłem robotę. Karolak i Kożuchowska zostali bez środków do życia”.

Maciej Musiał w trakcie gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2020 nie szczędził krytyki pod adresem TVP. Młody aktor nie może pogodzić się z faktem, że stracił źródło dochodów?

Znany z serialu „Rodzinka.pl” Maciej Musiał miał okazję wręczać nagrodę w kategorii „Odkrycie roku 2020”. Statuetka powędrowała do Mateusza Pacewicza za scenariusz do filmu „Boże Ciało”. Musiał nie omieszkał wykorzystać okazji, aby odnieść się do kwestii zakończenia produkcji serialu, w którym grał od lat. Aktor żartobliwie skomentował fakt, że cała ekipa straciła pracę.

– „Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez „Rodzinki.pl”. Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich.”

Jego słowa wywołały na sali salwy śmiechu. Goście byli rozbawieni tą wypowiedzią. Faktem jest, że dla wielu osób zakończenie produkcji serialu było sporym zaskoczeniem. Początkowo planowano, że powstanie jeszcze jeden sezon. Mówił o tym sam Tomasz Karolak. Później Telewizja Polska zmieniła plany i zdecydowano zakończyć całą produkcję.

To może Cię zainteresować:  Klara Lewandowska umie już pływać. Ania pochwaliła się uroczym filmem z basenu.

Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Kożuchowska oraz jej filmowy partner, Tomasz Karolak mają się dobrze, a ich finanse nadal są na dobrym poziomie. Oboje niedługo wystąpią razem w filmie „Miłość na Marsie”. Akcja filmu rozgrywa się pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Kierowniczka produkcji filmu, Małgorzata Badura zdradziła kilka szczegółów produkcji.

– „Akcja rozgrywa się przede wszystkim w Warszawie, a Sopot jest miastem, do którego bohaterowie uciekają, żeby wygasić napięcia, rozwiązać problemy, złapać oddech. Jeśli chce się uciec i mieć miejsce do wypoczynku z atrakcyjnym krajobrazem i architekturą to Sopot jest najlepszym kierunkiem. Miasto od razu budzi pozytywne konotacje i nie ma co do niego wątpliwości.”

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz