Home Kategorie Ludzie „Sanatorium miłości” zmienia się w „Sanatorium seksu”. Uczestnicy nie mają zahamowań.
12.93K

„Sanatorium miłości” zmienia się w „Sanatorium seksu”. Uczestnicy nie mają zahamowań.

Drugi sezon „Sanatorium miłości” to sukces TVP. Program zgromadził rzeszę widzów, którzy oglądali pierwszy sezon, ale i nowych fanów, którzy chcą śledzić rozwój miłości w groni kuracjuszy.

Chociaż nadciąga koniec drugiej serii, uczestnicy show nie przestają nas zadziwiać.

W niedzielnym odcinku programu jeden z najbardziej lubianych uczestników, Gerard Makosz, został zaproszony na randkę przez Iwonę. Para spędziła miło czas w restauracji, jedząc pierogi i popijając wino.

Mężczyzna zaproponował 61-letniej wybrance, aby po zakończeniu turnusu poleciała z nim na wakacje do Egiptu. Iwona nie dała jednoznacznej odpowiedzi, ale widać było, że Gerard się jej spodobał.

Pomimo podeszłego wieku kuracjusz jest w świetnej formie i dba o swój wygląd. Zawsze prezentuje się nienagannie i świadomie komponuje własną garderobę. Niejednokrotnie podkreślał, że chciałby, aby jego życie seksualne nadal wyglądało tak, jak dawniej. Co więcej, zdradził w mediach, że pragnie uprawiać seks aż do setnych urodzin! 80-latek nie ukrywa, że do programu zgłosił się nie tylko po to, aby odnaleźć miłość swojego życia, ale także aby zrealizować swoje seksualne potrzeby. Kuracjusz otwarcie opowiada o swoich planach na najbliższe lata.

– „Dla mnie uprawianie seksu to nie jest temat tabu. Chcę dożyć 100 lat i nie wyobrażam sobie życia bez seksu!”

Dodał, że w podeszłym wieku seks jest bardziej świadomy niż w latach młodzieńczych.

To może Cię zainteresować:  Matka sześcioraczków obawia się o przyszłość swoich dzieci. Zawistni ludzi widzą tylko pieniądze.

– „Można tak powiedzieć, że z wiekiem seks smakuje lepiej. Jak byłem młody, to poderwałem tu, poderwałem tam. A na starsze lata to się szanuje i pielęgnuje.”

Makosz jest bardzo aktywnym seniorem, dlatego wciąż ma siłę na miłosne uniesienia.

– „Do dzisiaj uprawiam sport. Pływam, nurkuję, biegam, jeżdżę na nartach.”

Ciężko nie zauważyć, że uczestnicy programu stali się osobami medialnymi, które udzielają wielu wywiadów i posiadają wiernych fanów. Dla niektórych kuracjuszy, np. Steni, celem udziału w programie było zdobycie popularności.

Być może zainspirowała się sukcesem Janiny Busk – uczestniczki 1 edycji, która została prezenterką programu The Voice Senior.

Ludzie wyczuwają jednak w jej uczuciu do Władysława sporo fałszu. W związku z tym, w komentarzach na ich temat pojawiło się sporo dosadnych stwierdzeń. Aby ustrzec wrażliwych na słowa krytyki seniorów przed nieprzyjemnościami, program opublikował na Facebooku oficjalne oświadczenie z prośbą o powstrzymanie się od obraźliwych stwierdzeń. Czy internauci wezmą sobie do serca te słowa?

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz