Home Kategorie News Wypadek z udziałem skoczków narciarskich. Jedna osoba nie żyje, a wiele jest rannych.

Wypadek z udziałem skoczków narciarskich. Jedna osoba nie żyje, a wiele jest rannych.

Wypadek skoczków narciarskich. Młodzi sportowcy wracali do domu z zawodów. Samochód prowadził pijany trener, który w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem.

Busem podróżowało pięciu obywateli Czech. Czterech skoczków i trener. Grupa wracała z młodzieżowych mistrzostw Czech w Harrachovie do Novego Mesta. Do zdarzenia doszło w pobliżu Jilemnic na prostym odcinku drogi. Pojazd prowadzony przez trenera skoczków zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem.

W kolizji śmierć poniosła kierująca drugim pojazdem kobieta. Obrażeń doznali również jej mąż i dziecko oraz wszystkie osoby podróżujące busem. Ranni trafili do szpitala.

To może Cię zainteresować:  Wybierzemy prezydenta korespondencyjnie? PiS szykuje kolejne zmiany.

Już teraz wiadomo, że to kierowca busa spowodował wypadek. Nie podano do wiadomości publicznej jego nazwiska. Udało się ustalić, że w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu. Za spowodowanie zderzenia ze skutkiem śmiertelnym grozi mu sześć lat pozbawienia wolności.

Z klubu SK Nove Mesto na Morave, w którym na co dzień trenują poszkodowani, wywodzi się m.in. Viktor Polasek, który trzy lata temu został mistrzem świata juniorów w skokach narciarskich.

Źródło: blesk.cz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz