Home Kategorie Ludzie Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Aktorka wysłała wiadomość do swojego byłego chłopaka. O swoim geście opowiedziała w rozmowie z „Pudelkiem”.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli związek przez 2 lata. Swego czasu była to jedna z najbardziej komentowanych par w polskim show-biznesie. Ich rozstanie wywołało spore poruszenie w mediach. Nikt nie spodziewał się, że ich uczucie tak szybko zgaśnie.

Gdy aktorzy podjęli decyzję, że nie będą już razem, obiecali sobie, że pozostaną przyjaciółmi na dobre i na złe. Julia w jednym z wywiadów przyznała, że powodem jej rozstania z Antkiem były różne poglądy na życie:

– „Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi” – przyznała w Vivie!.

Śmierć Pawła Królikowskiego dotknęła wielu Polaków, w tym i artystów. Szczególnie, że jego odejście było nagłe i nieoczekiwane. Zarówno przyjaciele, jak i rodzina do ostatniej chwili wierzyli, że aktor wróci do zdrowia i niedługo znów zobaczymy go na ekranie. Niestety los miał inne plany. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Miał 58 lat.

To może Cię zainteresować:  Rodzice znęcali się nad 9-latkiem. To, co zrobili z jego zwłokami jest niewybaczalne.

Rodzina Królikowskiego jest otoczona bliskimi osobami, od których otrzymuje mnóstwo gestów solidarności. Antka Królikowskiego wspiera sama Julia Wieniawa, która ze wzruszeniem skomentowała wydarzenia z ostatniego tygodnia. W wywiadzie dla Pudelka przyznała, że skontaktowała się z byłym partnerem zaraz po tym, jak media przekazały informację o śmierci jego ojca. Wysłała mu krótkiego SMS-a.

– „Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem i bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby. Z Antkiem nie mam też za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość oczywiście ze słowem wsparcia. Podziękował i myślę, że to wystarczy.”

Sam Paweł Królikowski o Julii Wieniawie mówił w superlatywach. Zapytany przez naszą reporterkę o swoją ówczesną kandydatkę na synową, przyznał:

– „Myślę, że Julka to bardzo fajna dziewczyna. Oprócz tego, że jest śliczna, ma współczesną cechę przebojowej dziewczyny. Wie czego chce, pracuje nad sobą, nad tym, żeby w przyszłości cieszyć się szczęściem i coś w życiu osiągnąć. Jest pracowita, skrupulatna i bardzo samodzielna.”

Pogrzeb Królikowskiego odbył się 5 marca. Trumna z ciałem aktora została złożona na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz