Home Kategorie Ludzie Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Napisała SMS-a do swojego eks.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci ojca. Aktorka wysłała wiadomość do swojego byłego chłopaka. O swoim geście opowiedziała w rozmowie z „Pudelkiem”.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli związek przez 2 lata. Swego czasu była to jedna z najbardziej komentowanych par w polskim show-biznesie. Ich rozstanie wywołało spore poruszenie w mediach. Nikt nie spodziewał się, że ich uczucie tak szybko zgaśnie.

Gdy aktorzy podjęli decyzję, że nie będą już razem, obiecali sobie, że pozostaną przyjaciółmi na dobre i na złe. Julia w jednym z wywiadów przyznała, że powodem jej rozstania z Antkiem były różne poglądy na życie:

– „Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi” – przyznała w Vivie!.

Śmierć Pawła Królikowskiego dotknęła wielu Polaków, w tym i artystów. Szczególnie, że jego odejście było nagłe i nieoczekiwane. Zarówno przyjaciele, jak i rodzina do ostatniej chwili wierzyli, że aktor wróci do zdrowia i niedługo znów zobaczymy go na ekranie. Niestety los miał inne plany. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Miał 58 lat.

Rodzina Królikowskiego jest otoczona bliskimi osobami, od których otrzymuje mnóstwo gestów solidarności. Antka Królikowskiego wspiera sama Julia Wieniawa, która ze wzruszeniem skomentowała wydarzenia z ostatniego tygodnia. W wywiadzie dla Pudelka przyznała, że skontaktowała się z byłym partnerem zaraz po tym, jak media przekazały informację o śmierci jego ojca. Wysłała mu krótkiego SMS-a.

– „Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem i bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby. Z Antkiem nie mam też za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość oczywiście ze słowem wsparcia. Podziękował i myślę, że to wystarczy.”

Sam Paweł Królikowski o Julii Wieniawie mówił w superlatywach. Zapytany przez naszą reporterkę o swoją ówczesną kandydatkę na synową, przyznał:

– „Myślę, że Julka to bardzo fajna dziewczyna. Oprócz tego, że jest śliczna, ma współczesną cechę przebojowej dziewczyny. Wie czego chce, pracuje nad sobą, nad tym, żeby w przyszłości cieszyć się szczęściem i coś w życiu osiągnąć. Jest pracowita, skrupulatna i bardzo samodzielna.”

Pogrzeb Królikowskiego odbył się 5 marca. Trumna z ciałem aktora została złożona na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz