Home Kategorie Film Archiwalny występ Pawła Królikowskiego z żoną. Nagranie ich wspólnego śpiewu wzrusza do łez.

Archiwalny występ Pawła Królikowskiego z żoną. Nagranie ich wspólnego śpiewu wzrusza do łez.

Małgorzata i Paweł Królikowscy to małżeństwo, o którym nie przestaje się mówić. Głównie w kontekście wspomnień o zmarłym aktorze.

Fani starają się zachować jego postać w zbiorowej pamięci. W tym celu odnaleziono poruszające, archiwalne nagranie ze wspólnego występu Królikowskich.

Małżeństwo trwało niemal 32 lata. Paweł i Małgorzata doczekali się piątki dzieci. Ich związek zdecydowanie można było uznać za udany. Zawsze okazywali sobie szacunek i miłość, a na branżowych imprezach trzymali się za ręce.

W jednym z wywiadów Paweł Królikowski stwierdził, że uczucie, które ich połączyło, było czymś niespotykanym. Aktor wyznał, że zakochał się w swojej przyszłej żonie od pierwszego wejrzenia.

– „Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać.”

Paweł Królikowski szybko zdobył serce swojej wybranki i już w 1988 roku pobrali się. Stworzyli zgodne i kochające się małżeństwo. Ich miłość można było podziwiać w trakcie wspólnych występów, których mieli trochę na swoim koncie. Oboje dobrze radzili sobie nie tylko jako aktorzy, ale również jako wokaliści.

To może Cię zainteresować:  „Przynosił mi spodnie do cerowania, ale także pisał dla mnie wiersze”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska o mężu.

Internauci trafili na wzruszające nagranie z 2009 roku, na którym Małgorzata i Paweł śpiewają piosenkę pt. „Tacy sami” w trakcie bożonarodzeniowego koncertu „Zacisza Gwiazd”. Słowa i muzykę do utworu napisał zmarły aktor.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz