Home Kategorie Poruszające Jego żona przedawkowała. Zrobił jej płukanie żołądka… wężem od prysznica.

Jego żona przedawkowała. Zrobił jej płukanie żołądka… wężem od prysznica.

Jego żona przedawkowała. Zrobił jej płukanie żołądka… wężem od prysznica.

Mirosław i Katarzyna z Krakowa byli miesiąc po ślubie. Po imprezie u znajomych, u których były narkotyki, alkohol i leki, Katarzyna źle się poczuła.

Zdarzenie miało miejsce w październiku 2017 roku, ale teraz zapadł w tej sprawie wyrok. 45-letni Mirosław N. zabrał swoją żonę Katarzynę, z którą był miesiąc po ślubie na imprezę do znajomych pod Krakowem. Katarzyna skusiła się tam na kokainę, którą popiła alkoholem. Zażyła też lek uspokajający Xanax.

Z początku nic nie zapowiadało tragedii. Małżeństwo wróciło do domu i poszło spać. Dramat zaczął się nad ranem.

Katarzyna obudziła Mirosława, błagając go, aby jej pomógł. Z kobietą było coraz gorzej. Zaczęła tracić przytomność. Mirosław nie wiedział jak jej pomóc. Starał się sprowokować wymioty, ale to się nie udało.

To może Cię zainteresować:  Na wieczór panieński zaprosiły wierzącą koleżankę. Nie wiedziały, że to ogromny błąd.

Wtedy wpadł na najgłupszy pomysł w życiu. Zaciągnął nieprzytomną żonę do łazienki, odkręcił słuchawkę od prysznica i wpakował wąż do gardła kobiety. Liczył, że w ten sposób uda mu się wykonać domowe płukanie żołądka.

Gdy to się nie udało, zadzwonił do znajomego ratownika medycznego, a potem po pogotowie. Zespół ratunkowy nie mógł jednak nic zrobić. Z ust i nosa kobiety ciekła już tylko woda i krew. Ratownicy nie nadążali z jej odsączaniem. Katarzyna zmarła.

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta zmarła z powodu przedawkowania, zaś nierozsądnie udzielana pomoc przez Mirosława tylko się do tego przyczyniła. W związku z tym sąd skazał mężczyznę na dwa lata pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz