Home Kategorie Ludzie Nowa kobieta u boku prezydenta? Jackowski widział to w swojej wizji.

Nowa kobieta u boku prezydenta? Jackowski widział to w swojej wizji.

Krzysztof Jackowski zszokował wszystkich. Twierdzi, że u boku prezydenta pojawi się nowa kobieta. Będzie miała spory wpływ na jego kadencję.

Krzysztof Jackowski często pojawia się w mediach, a jego kanał na YouTube ma już ponad 100 tys. subskrypcji. Niesłabnąca popularność jasnowidza sprawia, że wiele osób pyta go o obecne wydarzenia na świecie. Ostatnio doszło do zaginięcia kobiety w Nowym Sączu. Jackowski wskazał gdzie znajduje się jej ciało.

Nie mogło też zabraknąć pytań odnośnie epidemii koronawirusa i na ten temat Jackowski również się wypowiedział. Przekazał pozytywną wizję szalejącej choroby, która według niego ma wkrótce zostać pokonana, a jej skutki zniwelowane do minimum.

Słynny Jasnowidz ostatnio podzielił się informacjami, że miał niezwykłą wizję dotyczącą wysoko postawionego polityka. W rozmowie z Super Expressem powiedział, że u boku prezydenta Trzaskowskiego pojawi się nowa kobieta! Ma mieć olbrzymi wpływ na jego kadencję oraz działania:

– „U boku prezydenta pojawi się nowa kobieta, która odmieni jego prezydenturę – powiedział nam jasnowidz z Człuchowa. Rafał Trzaskowski pozostanie na stanowisku prezydenta Warszawy do końca swojej kadencji. Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta!”

Jak opisuje nową osobę u boku prezydenta Warszawy? Czy będzie ona kimś więcej niż tylko współpracowniczką?

– „Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna i przystojna. I nie będzie stara, najwyżej ok. 60 lat. I właśnie ona stanie przy boku prezydenta Trzaskowskiego, ożywi jego wizerunek oraz jego kadencję.”

Czy wizja Jackowskiego się sprawdzi i nastąpi zmiana w postrzeganiu Trzaskowskiego?

Upiększający pakiet Day Spa
Upiększający pakiet Day Spa
89,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Day Spa za 89,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz