Home Kategorie Poruszające 14-latka została zgwałcona w autobusie. Kierowca bez przekonania powiedział, że „coś” widział.

14-latka została zgwałcona w autobusie. Kierowca bez przekonania powiedział, że „coś” widział.

Gwałt w szkolnym autobusie. Niepełnosprawna nastolatka przez wiele dni znosiła przemoc, do której dochodziło w autobusie. Kierowca zareagował dopiero, gdy doszło do gwałtu na 14-latce.

Przez 17 dni dziewczynka mierzyła się z przemocą fizyczną ze strony rówieśników. Do incydentów dochodziło w trakcie przejazdów szkolnym autobusem. Dopiero, kiedy doszło do gwałtu, kierowca pojazdu zgłosił przestępstwo na policję.

14-latka, której rozwój intelektualny zatrzymał się na poziomie 5-letniego dziecka, została całkowicie rozebrana przez szkolnych kolegów. Została pobita i wykorzystano ją seksualnie.

Jak udało się ustalić, znęcające się nad dziewczynką dzieci posiadają „specjalne potrzeby edukacyjne”. Do zdarzenia doszło w hrabstwie Fulton w stanie Georgia. Rodzina poszkodowanej uważa, że kierowca postąpił źle ignorując poprzednie ataki.

Co więcej, zdaje się nieprawdopodobne, aby mężczyzna nie zauważył, że dzieje się coś niepokojącego, bo pojazd, którym podróżowali nastolatkowie składa się z trzech rzędów. Jest to typowy autobus dostosowany do transportu osób z niepełnosprawnościami.

To może Cię zainteresować:  Do sieci trafiło szokujące zdjęcie węża. Jego widok dosłownie przeraża.

Przedstawiciele szkoły, do której uczęszcza gwałcona 14-latka uważają, że sprawa stała się zbyt medialna i krytykują prawników wynajętych przez rodzinę dziewczynki. Uważają, że nie powinni oni wypowiadać się w mediach na temat całego zdarzenia, ponieważ sprawcy są osobami bardzo młodymi.

Lee Parks, jeden z prawników rodziny ofiary powiedział, że kierowca przypuszczał, że w pojeździe dzieje się coś niedobrego.

– „Kierowca autobusu bez przekonania powiedział, że „coś” widział. Nie powiedział, co to było.”

Wydaje się zaskakujące, że w autobusie nie było opiekuna, który sprawowałby opiekę nad wymagającymi ciągłego nadzoru nastolatkami.

Ze względu na dobro nastolatki, jej tożsamość nie została podana do wiadomości publicznej.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
53

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz