Home Kategorie Ludzie Koronawirus nie oszczędził Agnieszki Chylińskiej. Artystka wystosowała oświadczenie.
69.72K

Koronawirus nie oszczędził Agnieszki Chylińskiej. Artystka wystosowała oświadczenie.

Agnieszka Chylińska w tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji jeździ po Polsce, w ramach trasy koncertowej. Niestety przez koronawirusa zmuszona była przełożyć koncerty.

Agnieszka Chylińska jest niezależną osobą. Artystyczną duszę wyraża nie tylko poprzez twórczość, ale też wygląd. Nie ma takiej metamorfozy, na którą by się nie odważyła. Agnieszka znana jest z zamiłowania do oryginalnych ubrań i biżuterii, ale też nie unika eksperymentów z fryzurą. Na głowie miała już niemal wszystko.

25 lat na estradzie to sporo, wiele mogło się wydarzyć. I wydarzyło się. Trasa z okazji ćwierćwiecza: Warto było szaleć tak cieszyła się ogromną popularnością. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki.

– „Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii” – mówi o swojej trasie Chylińska.

Wokalistka jeszcze przed rozpoczęciem jubileuszu mówiła, że na samą myśl o trasie z okazji 25-lecia czuje ogromną euforię i entuzjazm.

– „To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”. Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie” – dodała artystka.

W związku z epidemią koronawirusa Chylińska tak, jak inni artyści, zmuszona była odwołać koncerty. Zapowiedziała jednak, że jak tylko sytuacja się uspokoi, wróci wszędzie tam, gdzie miała wystąpić w ramach swojej trasy „Warto było szaleć tak”.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje zwycięzca Big Brothera. Zginął w wypadku.

– „Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty – zgodnie z zarządzeniem rządu RP – będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów” – napisała wokalistka na Instagramie.

View this post on Instagram

Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty – zgodnie z zarządzeniem rządu RP – będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów. Na razie zmiany dotyczą ZIELONEJ GÓRY i POZNANIA. Jeśli zmiany będą dotyczyć innych miast, natychmiast Was o tym tutaj poinformujemy. POZNAŃ – koncert z 13.03 przełożony na 24.05.2020 i będzie to koncert URODZINOWY AGNIESZKI (bilety zachowują ważność) ZIELONA GÓRA – koncert z 14.03 przełożony na 17.04.2020 (bilety zachowują ważność). Bądźcie z nami ❤️ Top Management Agnieszka Chylińska Wagart

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz