Home Kategorie Ludzie Tom Hanks potwierdza: ja i żona mamy koronawirusa.

Tom Hanks potwierdza: ja i żona mamy koronawirusa.

Popularny aktor Tom Hanks ogłosił właśnie, że u niego i jego żony Rity Wilson, wykryto koronawirusa. Para przebywa obecnie w Australii, gdzie Hanks miał niedługo kręcić nowy film.

Hanks ogłosił to w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu na swoim Instagramie. Aktor jest razem z żoną w Australii. Miała tam ruszyć produkcja filmu o Elvisie Presleyu.

Hanks miał grać menadżera Presleya – Toma Parkera – w filmie w reżyserii Baza Luhrmanna.

Tom Hanks napisał, że on i jego żona czuli się nieco zmęczeni, jakby byli przeziębieni oraz czuli bóle ciała. Rita miała też dreszcze, które pojawiały się co jakiś czas oraz lekką gorączkę.

– „Aby być w porządku, a takiego zachowania wymaga teraz świat, zrobiliśmy sobie test na koronawirusa. Wyszedł pozytywnie” – pisze aktor.

– „Co dalej? Musimy trzymać się procedur lekarskich. My, państwo Hanks, będziemy poddawani testom, obserwacji i odizolowani tak długo, ile wymaga tego bezpieczeństwo i zdrowie publiczne. Co możemy zrobić, jeśli nie brać życia dzień po dniu, co nie?”

– „Będziemy wam dawać znać! Uważajcie na siebie!” – kończy wpis.

Post aktora cytują najważniejsze media świata, przypominając, że w Australii potwierdzono do tej pory ponad 120 przypadków zakażenia koronawirusem.

Wytwórnia Warner Bros również wydała oświadczenie. Czytamy w nim:

– „Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem.”

To może Cię zainteresować:  Wyeliminuj wzdęcia i zaparcia w kilka minut. Oto proste i skuteczne sposoby!

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz