Home Kategorie Ludzie Wojciech Mann nie poprowadzi „W tonacji Trójki”. „Destrukcja Polskiego Radia”.

Wojciech Mann nie poprowadzi „W tonacji Trójki”. „Destrukcja Polskiego Radia”.

Wojciech Mann nie poprowadzi audycji „W tonacji Trójki”. Jest to konsekwencja natychmiastowego zwolnienia Anny Gacek przez prezeskę Polskiego Radia.

Polskie Radio twierdzi, że do zwolnienia nie doszło, a odejście Gacek to efekt wygaśnięcia umowy i decyzji samej zainteresowanej.

– „Ktoś, kto ma władzę, ale nie ma wyczucia, zakazał Ani występów na antenie Programu Trzeciego” – mówi Mann.

Wojciech Mann przekazał w poniedziałek Onetowi, że obecnie chce wstrzymać się z komentarzem w sprawie zwolnienia Anny Gacek. Decyzję o nagłym rozstaniu Gacek z radiową Trójką miała podjąć, według relacji dziennikarki, prezeska Polskiego Radia, Agnieszka Kamińska.

Portal WirtualneMedia.pl nieoficjalnie ustalił, że Mann i inni dziennikarze stacji przymierzają się do wydania oświadczenia w tej sprawie. Mieli też odmówić zastępstwa za Gacek. Według ustaleń Press.pl, z Trójką w najbliższym czasie może rozstać się zarówno Mann, jak i ówczesny dyrektor Programu Trzeciego, Tomasz Kowalczewski.

To może Cię zainteresować:  Lekarz wyciągnął z policzka dziecka coś, co wprawiło go w osłupienie. Nie mógł uwierzyć własnym oczom!

W sieci pojawiło się wideo, które Wojciech Mann nagrał wraz z Anną Gacek. Podjął decyzję o rezygnacji z prowadzenia środowego wydania „W tonacji Trójki”. Niedługo ma poinformować o kolejnych krokach w związku ze zwolnieniem swojej koleżanki z redakcji.

– „Ktoś, kto ma władzę, ale nie ma wyczucia, zakazał Ani występów na antenie Programu Trzeciego. Postanowiliśmy poczekać, aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia” – komentuje Wojciech Mann, uzasadniając swoją nieobecność w programie radiowej Trójki.

Czy Anna Gacek została zwolniona? Polskie Radio dementuje.

Anna Gacek nie została zwolniona, a jej odejście było konsekwencją wygaśnięcia umowy i odmówienia propozycji innej współpracy – poinformowało Polskie Radio, tym samym zmieniając wcześniejszą decyzję o nieujawnianiu kulis rozstania z dziennikarką.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz