Home Kategorie Ludzie O koronawirusie było wiadomo już 12 lat temu. Kim Kardashian pokazała szokujący dowód.

O koronawirusie było wiadomo już 12 lat temu. Kim Kardashian pokazała szokujący dowód.

Kim Kardashain podzieliła się na Instagramie ciekawą informacją dotyczącą koronawirusa. Celebrytka udostępniła przepowiednię z 2008 roku, która donosiła o tym zjawisku.

Koornawirus w Polsce rozprzestrzenia się błyskawicznie. Mimo iż o pierwszym przypadku informowano zaledwie tydzień temu, obecnie liczba zarażonych wynosi 61. Wśród nich jest też 1 ofiara śmiertelna.

Wirus obecny jest na całym świecie. WHO w środę ogłosiło pandemię COVID-19.

Kim Kardashian kilka godzin później wypowiedziała się o koronawirusie. Zszokowała wszystkich, gdy podzieliła się przepowiednią z 2008 roku. Był to fragment książki, która dokładnie opisywała objawy nowej choroby.

Słynna wróżka Sylvia Browne, nim zmarła w 2013 roku, przewidziała przyszłość. Wywróżyła, że w 2020 roku na świat spadnie plaga, która szybko zniknie.

„Około 2020 r. ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej zaskakujący niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie ona tak szybko, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie.”

Kim udostępniła post w sieci, dodając, że troszczy się o rodzinę. Stara się, aby jej najbliżsi dbali o higienę oraz unikali kontaktu z chorymi.

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
48
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz