Home Kategorie Ludzie W rodzinie Królikowskich zmiany. Antek zdobył się na piękny krok.

W rodzinie Królikowskich zmiany. Antek zdobył się na piękny krok.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po śmierci Pawła Królikowskiego może liczyć na wsparcie syna, Antka. To on jest oparciem dla matki i całej rodziny.

Paweł Królikowski nie żyje. Odszedł pod koniec lutego, a wiadomość o jego śmierci pogrążyła w żałobie niemal cały świat filmu. Aby upamiętnić aktora, wiele gwiazd w swoich mediach społecznościowych dzieliło się wspomnieniami i archiwalnymi zdjęciami.

Wieść o śmierci aktora dotknęła również jego najbliższych, w tym żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która pożegnała męża przepięknym wpisem.

Ostrowska-Królikowska w trudnym okresie nie jest sama. Wspierają ją dzieci, w tym najstarszy syn – Antek Królikowski. Jak informuje tygodnik Świat&Ludzie, aktor wspiera mamę osobiście. Najstarszy syn Małgorzaty wrócił do rodzinnego domu w Zalesiu:

– „Pomaga mamie i rodzeństwu przetrwać trudny czas” — komentuje znajoma aktorki na łamach tygodnika.

Jak donosi tygodnik, podobno Antek chciałby, by życie w domu toczyło się spokojnie. Zależy mu na rozwoju młodszego rodzeństwa – by brat Ksawery rozwijał talent do przedmiotów ścisłych, Marcelina została malarką, Julia zdała egzaminy na drugim roku medycyny, a Janek mógł spokojnie zajmować się półrocznym synkiem.

– „Musimy sobie pomagać” – mówi Antek Królikowski.

W rodzinie Królikowskich od zawsze starsze rodzeństwo pomaga młodszemu. Kiedy wszyscy mieszkali jeszcze razem, wspólnie dbali o dom, a także uczestniczyli w rodzinnych uroczystościach. Chociaż jeszcze niedawno Antek sporo imprezował i nie stronił od używek, to teraz jest mężczyzną, na którego wsparcie może liczyć cała rodzina.

– „Choroba ojca go zmieniła. Stał się odpowiedzialny, dorósł” — donoszą znajomi rodziny.

Według informacji uzyskanych przez Świat&Ludzie, Antek wziął na siebie wiele obowiązków, gdy jego ojciec trafił do szpitala w grudniu 2019. Jeździł z mamą do lekarza, nocował przy łóżku ojca.

Taki syn to prawdziwy skarb.

Catering Fit lub Sportowy z dowozem
Catering Fit lub Sportowy z dowozem
189,99 zł
225,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wybrany catering dietetyczny Fit lub Sportowy 1000, 1200, 1500 kcal i więcej z dostawą od 189,99 zł w Easy Fit Looker

Twoja reakcja?

Super
Super
197
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz