Home Kategorie Ludzie Karolina Pisarek ma partnera starszego o 17 lat. Wyznała, jak to wszystko się zaczęło.

Karolina Pisarek ma partnera starszego o 17 lat. Wyznała, jak to wszystko się zaczęło.

Karolina Pisarek ma starszego partnera. Nowy związek modelki biorącej udział w programie „Ameryka Express” wzbudza sporo kontrowersji.

Modelka sporo pracuje i jak sama twierdzi jest dojrzalsza od swoich rówieśników. Dlatego też na życiowego partnera wybrała sobie mężczyznę, który jest od niej o 17 lat starszy.

Jamie Camara ma 40 lat i jest byłym brazylijskim kierowcą wyścigowym. Mężczyzna na co dzień mieszka w Miami, ale często bywa w Brazylii, gdzie odwiedza syna, Lucę.

Karolina poznała Jaimego w trakcie jednej ze służbowych podróży. Modelka twierdzi, że świetnie dogaduje się nie tylko z obecnym partnerem, ale i jego synem.

Jak mówi Pisarek:

– „Cieszę się, że mogłam poznać Lucę, który jest niesamowitym chłopcem. Ma 11 lat i mamy do siebie kumpelskie podejście. Śmieszne jest to, że najpierw zaprzyjaźniłam się z Lucą, a później poznałam jego tatę.”

Nowy związek dał Karolinie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, którego podobno brakowało w poprzedniej relacji.

– „To, że poznałam Jaimego, jest niesamowite. To, że jest starszy, ułatwia mi sprawy pod tym względem, że ja trochę jestem dojrzalsza, że dużo pracuję, że dużo podróżuję i mam inne priorytety. Dopełniamy się jakoś. Ja jestem szczęśliwa, że mogę przyjść do domu, wypić z nim herbatę, porozmawiać, oglądnąć jakiś film. To jest niesamowite.”

Poprzedni związek Karoliny Pisarek rozpadł się w atmosferze skandalu. Modelka spotykała się z kolegą z branży – Danielem Kenjim Matsunagiem. W wywiadach opowiadała o romantycznych początkach ich miłości. Mężczyzna poderwał ją w barze i odtąd już nie chciał się z modelką rozstawać. Towarzyszył jej w wielu służbowych podróżach.

Ten związek do łatwych nie należał: Daniel mieszkał na Filipinach. Parę dzielił dystans ponad 9 tysięcy kilometrów… Mimo to, relacja wydawała się być niemal idealna.

To może Cię zainteresować:  „Przynosił mi spodnie do cerowania, ale także pisał dla mnie wiersze”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska o mężu.

W rozmowie z Beatą Nowicką (Viva), aktorka zapewniała, że z mężczyzną łączy ją wyjątkowa więź, którą umacnia wspólna wiara i modlitwa. Niestety, po dwóch latach związku okazało się, że Daniel miał spory problem z dochowaniem wierności swojej dziewczynie.

Kariera Karoliny Pisarek nabrała tempa po uczestnictwie w programie TVN „Top Model”, w którym dotarła do finału. Dziewczyna co prawda zajęła drugie miejsce, ale otworzyły się przed nią drzwi do świata modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz kampaniach reklamowych.

Obecnie Karolinę możemy oglądać w programie „Ameryka Express 2”, w którym bierze udział wraz z koleżanką po fachu, Martą Gajewską-Komorowską.

W sierpniu tego roku modelka skończy 23 lata.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz