Home Kategorie Zdrowie Przeszła koronawirusa i jest już zdrowa. Zdradziła, jak udało się jej pokonać chorobę.

Przeszła koronawirusa i jest już zdrowa. Zdradziła, jak udało się jej pokonać chorobę.

Czy ta kobieta znalazła lek na koronawirusa? Elizabeth Schneider wróciła do zdrowia po przejściu COVID-19.

Prawdopodobnie zaraziła się w trakcie imprezy zorganizowanej w niewielkim domu. Kobieta zaznacza, że nie daje porad medycznych, a tylko dzieli się swoim doświadczeniem.

Nikt na nią nie kaszlał, nikt nie kichał i nie dawał żadnych objawów choroby. Po 3 dniach od imprezy niemal połowa uczestników była zakażona koronawirusem.

W kameralnej imprezie udział wzięły osoby w wieku 30 – 50 lat. Zaczęli oni odczuwać silne zmęczenie, bóle stawów i mięśni, mieli też gorączkę, a część z nich dodatkowo problemy z nudnościami i biegunką.

Co ciekawe niemal żadna z osób posiadająca te objawy, nie odczuwała duszności i nie kaszlała. W związku z tym odmawiano im testów na koronawirusa. Prawda wyszła na jaw przez przypadek.

To może Cię zainteresować:  To najskuteczniejszy, a w dodatku naturalny antybiotyk. Zwalcza wszelkie infekcje i pasożyty

Elisabeth przebadano w Seattle Flu Study w ramach testów na grupie ochotników pod kątem rozprzestrzeniania się szczepów grypy w społeczności. Losowo wybrane próbki, w tym próbkę Elisabeth, zbadano pod kątem zakażenia COVID-19. W ten sposób kobieta dowiedziała się, że jest zakażona.

Przez początkowe zbagatelizowanie sprawy, kobieta nie była hospitalizowana. Nie odwiedziła nawet lekarza. Na Facebooku napisała:

– „Moim zdaniem brak wczesnych i wszechobecnych testów zaszkodził społeczeństwu i uniemożliwił zapobieganie chorobie tutaj w Seattle.”

9 marca minęło 13 dni od pojawienia się objawów i ponad 72 godziny od ustąpienia gorączki u Elizabeth. Jak twierdzi kobieta, w łagodnym przejściu koronawirusa, pomogło jej stosowanie Sudafedu, aerozolu do nosa Afrin (3 dni na 3 dni przerwy) i płukanie zatok.

To może Cię zainteresować:  Najmłodsza udokumentowana ofiara pandemii. Śmierć grozi każdemu zakażonemu.

Te środki miały pomóc Elizabeth utrzymać zatoki w czystości i zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia na płuca. Ale Amerykanka zaznacza, że nie jest to porada medyczna, a jedynie jej opinia, oparta na stosowanych przez nią (w czasie, gdy była zakażona) środkach. Według Elizabeth, to mogłoby tłumaczyć, dlaczego nie miała drastycznych objawów oddechowych.

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL już od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz