Home Kategorie Zdrowie Przeszła koronawirusa i jest już zdrowa. Zdradziła, jak udało się jej pokonać chorobę.

Przeszła koronawirusa i jest już zdrowa. Zdradziła, jak udało się jej pokonać chorobę.

Czy ta kobieta znalazła lek na koronawirusa? Elizabeth Schneider wróciła do zdrowia po przejściu COVID-19.

Prawdopodobnie zaraziła się w trakcie imprezy zorganizowanej w niewielkim domu. Kobieta zaznacza, że nie daje porad medycznych, a tylko dzieli się swoim doświadczeniem.

Nikt na nią nie kaszlał, nikt nie kichał i nie dawał żadnych objawów choroby. Po 3 dniach od imprezy niemal połowa uczestników była zakażona koronawirusem.

W kameralnej imprezie udział wzięły osoby w wieku 30 – 50 lat. Zaczęli oni odczuwać silne zmęczenie, bóle stawów i mięśni, mieli też gorączkę, a część z nich dodatkowo problemy z nudnościami i biegunką.

Co ciekawe niemal żadna z osób posiadająca te objawy, nie odczuwała duszności i nie kaszlała. W związku z tym odmawiano im testów na koronawirusa. Prawda wyszła na jaw przez przypadek.

Elisabeth przebadano w Seattle Flu Study w ramach testów na grupie ochotników pod kątem rozprzestrzeniania się szczepów grypy w społeczności. Losowo wybrane próbki, w tym próbkę Elisabeth, zbadano pod kątem zakażenia COVID-19. W ten sposób kobieta dowiedziała się, że jest zakażona.

To może Cię zainteresować:  Brak tych witamin może powodować u Ciebie migreny i bóle głowy

Przez początkowe zbagatelizowanie sprawy, kobieta nie była hospitalizowana. Nie odwiedziła nawet lekarza. Na Facebooku napisała:

– „Moim zdaniem brak wczesnych i wszechobecnych testów zaszkodził społeczeństwu i uniemożliwił zapobieganie chorobie tutaj w Seattle.”

9 marca minęło 13 dni od pojawienia się objawów i ponad 72 godziny od ustąpienia gorączki u Elizabeth. Jak twierdzi kobieta, w łagodnym przejściu koronawirusa, pomogło jej stosowanie Sudafedu, aerozolu do nosa Afrin (3 dni na 3 dni przerwy) i płukanie zatok.

Te środki miały pomóc Elizabeth utrzymać zatoki w czystości i zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia na płuca. Ale Amerykanka zaznacza, że nie jest to porada medyczna, a jedynie jej opinia, oparta na stosowanych przez nią (w czasie, gdy była zakażona) środkach. Według Elizabeth, to mogłoby tłumaczyć, dlaczego nie miała drastycznych objawów oddechowych.

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz