Home Kategorie Ludzie Jasnowidz Jackowski miał wizje. Wie kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Podał konkretną datę.

Jasnowidz Jackowski miał wizje. Wie kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Podał konkretną datę.

Krzysztof Jackowski przewiduje koniec pandemii koronawirusa. Miał wizję, że już niedługo zdarzy się „coś ważnego” w tej kwestii.

Słynny jasnowidz niedawno przewidywał, że pojawi się nowa kobieta u boku prezydenta. Kilka dni temu na swoim kanale w trakcie transmisji na żywo został zapytany o koronawirusa.

Według Jackowskiego Polska nie musi się obawiać i chorych będzie stosunkowo niewiele.

– „Nie mam odczucia wielkiej pandemii w Polsce, ja uważam, że na jednostkach i to bardzo małych się zakończy. To nie będzie zaraza, która opanuje nasz kraj, ale powiedzmy, że będzie moment pewnej paniki.”

Ponadto powiedział, że w jego odczuciu pandemia koronawirusa jest głównie nakręcana przez media w Europie i nie jest tak groźna, jak ją kreują:

– „W moim myśleniu jest to wirus medialny w Europie. Poczytajmy statystyki przeciętnej grypy każdego roku. Każdego roku jest inna, bardziej bądź mniej groźna.”

Nie mogło też zabraknąć pytania czy dzięki swoim wizjom Jackowski jest w stanie przewidzieć zakończenie całej pandemii. Jasnowidz stwierdził, że dostrzega moment kluczowy w tej kwestii.

To może Cię zainteresować:  Cytryna i soda oczyszczona - te dwa produkty mogą Ci uratować życie!

– „Narastanie tej pandemii, głównie medialnej będzie trwało do 17 marca. Po tym okresie zacznie tracić na swojej sile wszędzie na całym świecie.”

Jackowski przekazał także w jaki sposób chronić się przed groźną chorobą. Według niego dobrym rozwiązaniem jest… cebula:

– „Jeżeli chodzi o wirusa tej grypy, cały czas, jak się tu skupiam, kojarzy mi się cebula. Cebula daje bezpieczeństwo. No nawet jeśli raz dziennie ugryźlibyśmy surową cebulę i ją pogryźli i zjedli, to nam to nie zaszkodzi.”

Myślicie, że jasnowidz ma rację?

Twoja reakcja?

Super
Super
198
Ha ha
Ha ha
202
Wow
Wow
66
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz