Home Kategorie Poruszające Skutki pandemii koronawirusa w Warszawie. Jeden z mieszkańców nagrał przerażający film.

Skutki pandemii koronawirusa w Warszawie. Jeden z mieszkańców nagrał przerażający film.

Wyobrażaliście sobie kiedyś jak wygląda wymarła Warszawa? Jak wyglądałyby główne ulice, gdyby mieszkańcy zniknęli? To nagranie pokazuje taki stan.

Szerokie kadry, ujęcia z drona, klimatyczna muzyka i puste ulice. Film „City of Silence” powstał wczoraj i pokazuje Warszawę opustoszałą przez pandemię koronawirusa. Widok jest porażający, a obrazek okraszony jest utworem „Last Goodbye” autorstwa Erica Kinny.

Musimy przyznać, że film ten zdecydowanie wybija się ponad inne pokazujące opustoszałe miasta. Widać że autor miał pomysł na nagrywanie, a wykonanie jest bardzo profesjonalne. Dobór muzyki również jest kluczowy i przypomina on inne, skomponowane na potrzeby gier czy filmów postapokaliptycznych.

To może Cię zainteresować:  Chciał przytulić swoją mamę. Dzięki temu wynalazkowi mógł zrobić to bezpiecznie.

Obecnie prawie wszystkie kraje europejskie zalecają ograniczenie ruchu swoich obywateli. Kwarantanna u Czechów jest dość rygorystyczna. Mogą swoje mieszkania opuszczać tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Z kolei najgorzej radzi sobie z tym Wielka Brytania, bowiem tamtejszy doradca rządowy stwierdził iż „trzeba zarazić około 60 procent ludzi”. W ten sposób reszta miałaby zyskać naturalną odporność na wirusa.

Na terenie Włoch panuje niezwykle ciężka sytuacja, jednak władze chińskie wysłały tam specjalistów, mających pomóc w walce z koronawirusem.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz