Home Wideo Zarażona koronawirusem instruktorka tańca nagrała film. „Ludzie pukali się w czoło…”

Zarażona koronawirusem instruktorka tańca nagrała film. „Ludzie pukali się w czoło…”

Zarażona koronawirusem instruktorka opublikowała nagranie, na którym wyznaje, że jej stan jest dobry, ale zasmuciła ją reakcja ludzi na ulicy.

– „Amigos! Objawy u Magdy pojawiły się we czwartek 12.03 więc wszystkie osoby, które miały z nią bezpośredni kontakt przez 14 dni wstecz od tej daty są w mniejszym lub większym stopniu zagrożone. Prosimy Was w miarę możliwości o pozostanie w domu i obserwowanie ewentualnych objawów a w razie czego niezwłoczny kontakt z Sanepidem (tel. 606 108 040).

UPDATE:
Na prośbę Sanepidu tworzymy listę osób, które uczestniczyły w kursach z nią w terminie od 6.03 (piątek) do 10.03 (wtorek) włącznie.

Listy obecnych kursantów i kursantek zostaną zaciągnięte z naszego systemu. Dane, które otrzyma Sanepid to imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres email (jeśli z jakiegoś powodu Twojego nr telefonu czy e-maila nie ma w naszej bazie prześlij nam te dane na email [email protected] z dopiskiem w jakich zajęciach i kiedy brałeś/aś udział).O wiadomość e-mailową prosimy też wszystkich statystów i statystki z kursów z Magdą w wyżej wymienionym terminie, ponieważ statyści nie są zaznaczani w systemie i nie mamy ich na listach obecności.Będziemy Wam wdzięczni za pełną współpracę w tym zakresie i wysłanie jak najszybciej danych. Listę osób chcemy wysłać wcześnie rano.
Wszystkie osoby, które znajdą się na liście mogą się spodziewać w najbliższym czasie kontaktu ze strony Sanepidu.

Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie w tym czasie. Magda czuje się dobrze, ma niższą temperaturę i jest już w domu. Pozostajemy z nią w stałym kontakcie.

Będziemy Was informować o dalszych wytycznych, które otrzymamy” – czytamy w oficjalnym komunikacie szkoły tańca.

Źródło: facebook.com

To może Cię zainteresować:  Koronawirus w nadbałtyckiej miejscowości. Już 50 osób objęto kwarantanną.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz