Home Kategorie Życie Uczestnicy „Big Brothera” nie mają pojęcia o pandemii. Stacja potwierdza, że celowo ich nie informują.

Uczestnicy „Big Brothera” nie mają pojęcia o pandemii. Stacja potwierdza, że celowo ich nie informują.

Wyobraźcie sobie sytuację, że cały świat staje na głowie, a wy nie macie pojęcia o niczym, co się dzieje. Uczestnicy „Big Brothera” nie wiedzą o pandemii.

Od początku lutego biorący udział w programie są odizolowani od świata zewnętrznego w dwóch domach na terenie studia MMC w Kolonii-Ossendorf. Patrząc na kolejne odcinki, nowi mieszkańcy zostali najwyraźniej poproszeni, aby nie mówić o rozwoju pandemii koronawirusa.

Jednak wcześniej mieszkańcy zostali sprawdzeni pod kątem choroby Covid-19. We wszystkich przypadkach, zgodnie z oczekiwaniami, wynik był negatywny. Jednak pandemia nadal ma wpływ na „Wielkiego Brata”. Jak zarzeka się stacja odpowiedzialna za program Sat.1., wszelkie koncerty i występy, które mają się odbyć, nie będą miały publiczności.

W Niemczech jest obecnie ponad 5 tys. przypadków koronawirusa. Do tej pory zmarło 11 osób, a wyleczono 46 pacjentów.

To może Cię zainteresować:  Samotna kobieta spędziła 69 lat przekonana, że jej dziecko zmarło przy porodzie. Wtem usłyszała głos mówiący „Nie jestem martwa”.

Wprowadzono także „specjalne środki higieny”, aby chronić zawodników i członków załogi przed potencjalnym zakażeniem. Nadawca broni swojego stanowiska, aby utrzymać uczestników w niewiedzy. Przyznaje jednak, że istnieją pewne okoliczności, w których mogliby nagiąć reguły. Przedstawiciele stacji Sat.1 powiedzieli, że w przypadku choroby krewnego zakaz informacji zostałby zniesiony:

– „Oczywiście, mieszkańcy zostaną poinformowani, jeśli będzie ku temu powód. O tym, jakie informacje są przekazywane mieszkańcom z zewnątrz, decydujemy również w porozumieniu z ich krewnymi.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz