Home Kategorie Ludzie Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak z dnia na dzień zmieniło się jej życie przez koronawirusa.

Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak z dnia na dzień zmieniło się jej życie przez koronawirusa.

Kasia Skrzynecka podzieliła się ze swoimi fanami poradami, co robić, aby trzymać się z daleka od koronawirusa. Gwiazda pokazała zdjęcia z najbliższymi i wystosowała inspirujący apel.

W sobotę Polsat wyemitował drugi i ostatni tej wiosny odcinek 13 edycji „Twoja twarz brzmi znajomo’. Program znika z anteny. Decyzja została podjęta w związku z epidemią koronawirusa.

Katarzyna Skrzynecka, która jest jurorką w programie, wie że środki ostrożności są niezbędne. Coraz więcej producentów rezygnuje z kręcenia nowych produkcji i odcinków seriali, o pracy w teatrze już nie wspominając. Aktorka nie pozwala jednak by strach o byt przesłonił jej troskę o zdrowie, bo ono w chwili obecnej jest dla niej najważniejsze.

Gwiazda zdradziła na Instagramie, co sama robi, by nie zarazić się COVID-19.

– „Krótki spacer z psem……jeśli trzeba to autem…by dotrzeć na kawałek odosobnionej zieleni na otwartym, czystym powietrzu, z dala od kogokolwiek, bez ŻADNYCH osób wokół…” – napisała na Instagramie, zamieszczając przy okazji rodzinną fotografię.

Aktorka wyznała także, jaki inne środki zapobiegawcze stosuje.

– „Pies musi wychodzić… #zostajemywdomu – nie wychodzimy do szkoły ani do pracy, nie odwiedzamy żadnych miejsc, w których jest więcej ludzi w bliskiej odległości, nawet większych sklepów spożywczych, konieczne zakupy żywnościowe robiąc w miarę możliwości w mniejszych kioskach/straganikach na otwartym powietrzu, nie spotykamy się ze znajomymi, nie jeździmy komunikacją miejską… Pomagamy seniorom w rodzinie z zakupami, aby NIE WYCHODZILI, jeśli nie muszą. Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie… Uczymy się codziennie w domu z lekcji zadawanych przez Nauczycieli mailem… Taki czas. Nie ma innej drogi, niż rozsądna społeczna odpowiedzialność” – dodała gwiazda.

View this post on Instagram

Krótki spacer z psem……jeśli trzeba to autem…by dotrzeć na kawałek odosobnionej zieleni na otwartym czytym powietrzu zdala od kogokolwiek, bez ŻADNYCH osób w okół… Pies musi wychodzić… #zostajemywdomu – nie wychodzimy do szkoły ani do pracy, nie odwiedzamy żadnych miejsc , w których jest więcej ludzi w bliskiej odległości, nawet większych sklepów spożywczych, konieczne zakupy żywnościowe robiąc w miarę możliwości w mniejszych kioskach/straganikach na otwartym powietrzu, nie spotykamy się ze znajomymi, nie jeździmy komunikacją miejską… Pomagamy seniorom w rodzinie z zakupami aby NIE WYCHODZILI, jeśli nie muszą. Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie… Uczymy się codziennie w domu z lekcji zadawanych przez Nauczycieli mailem… Taki czas. 😢 Nie ma innej drogi, niż rozsądna społeczna odpowiedzialność. #zostańwdomujeślimożesz #społeczeństwo #profilaktyka #kwarantanna #rodzina @marcinlopucki #familytogether #familytime

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Chwilę później Skrzynecka dodała zdjęcie z domowego zacisza. Zdradziła, jak z mężem i córką zabijają wolny czas.

– „W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ. Inne tempo życia, miejsce na refleksje… Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy „jak u Was?” do Przyjaciół i Rodziny… Oglądamy rodzinnie zaległe filmy… gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE. CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE. Pomimo że – jak tysiące ludzi z różnych branż – pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie… Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności … Ten czas tym bardziej ją weryfikuje…”

View this post on Instagram

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ 🥰👨‍👩‍👧‍👧🌷💞 Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie… CZAS RAZEM 👨‍👩‍👧‍👧🥰 RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE 💞 Inne tempo życia, miejsce na refleksje… Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny… Oglądamy rodzinnie zaległe filmy… gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE 💞 CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE 👨‍👩‍👧‍👧👍 Pomimo, że – jak tysiące ludzi z różnych branż – pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie… Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności … Ten czas tym bardziej ją weryfikuje…. #zostańwdomujeślimożesz #zostańmywdomu #rodzina #społeczeństwo #solidarność #odpowiedzialnosć #miłość @marcinlopucki @paulinkaxxd #rodzina #razem #family #zostańwdomu #familytogether

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Fani aktorki – podobnie jak ona sama – są optymistami:

– „Przymusowy urlop tylko spoi więzi rodzinne.”

– „Nie ma jak niedzielny spacer w otoczeniu rodziny.”

– „Racja pani Kasiu. Teraz najważniejsze, by myśleć o bliskich” – piszą w komentarzach.

Mamy nadzieję, że apel Katarzyny Skrzyneckiej dotrze do jak największego grona osób.

To może Cię zainteresować:  Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo. Niespodziewane ofiary pandemii...

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz