Home Kategorie News Ginekolog zakażony koronawirusem. Sanepid poszukuje jego pacjentek.
11.36K

Ginekolog zakażony koronawirusem. Sanepid poszukuje jego pacjentek.

Ginekolog z Poznania zakażony koronawirusem. Taką informację podała Gazeta Wyborcza. Przeraża fakt, że mężczyzna w zeszłym tygodniu miał kontakt z przynajmniej 30 pacjentkami.

Sanepid poszukuje aktualnie kobiet, które odbywały u niego wizytę w ostatnim czasie.

Wiadomo, że mężczyzna ma ponad 60 lat oraz że w stanie ciężkim przebywa w miejscowym szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej. W tej samej placówce znajduje się także jego żona, która aktualnie ma podejrzenie choroby.

Dziennikarze ustalili, że zarażony ginekolog przyjmował pacjentki w Centrum Medicover, a także w prywatnym gabinecie lekarskim w Poznaniu. W ostatnim tygodniu lekarz miał kontakt z kilkudziesięcioma kobietami. Wiadomo, że kilka dni wcześniej przebywał na urlopie w Australii.

Teraz Sanepid stara się dotrzeć do pacjentek chorego 60-latka. Obecnie wiadomo, że panie przejdą obowiązkową kwarantannę. Z kolei żona mężczyzny w rozmowie z dziennikarzami powiedziała:

– „Wszystko, co mogliśmy zrobić, by pomóc sanepidowi w ustaleniu listy kobiet, zrobiliśmy natychmiast. Epidemiolodzy mają nazwiska i telefony wszystkich pacjentek, z którymi kontaktował się ostatnio mój mąż.”

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz