Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem w masce z lotniska. Fani nie wytrzymali.

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem w masce z lotniska. Fani nie wytrzymali.

Dagmara Kaźmierska w masce na lotnisku. Takie zdjęcie gwiazda „Królowe życia” zamieściła na swoim Instagramie, czym wywołała sporą burzę.

Celebrytka, która uwielbia luksus i podróże została skrytykowana przez fanów, którzy zalecają jej siedzenie w domu. Wszystko przez pandemie koronawirusa. Czy słusznie?

Koronawirus nadal atakuje Europę i rozwija się bardzo szybko. Rząd i eksperci są pewni, że dojdzie do większej ilości zachorowań.

Społeczeństwo pilnuje, aby wszyscy przestrzegali zaleceń wydanych przez rząd. Do porządku przywołali również Królową Życia, która podzieliła się zdjęciem z lotniska.

Na fotografii widać Dagmarę i dwie inne osoby w maseczkach. Trudno nie zauważyć, że wykonano je na lotnisku. A panie powinny siedzieć w domu, jak zaleca rząd.

Zdjęcie zostało opatrzone podpisem:

– „DZIEŃ DOBRY 💙 Zdrówka Aniołki 😇😇😇I jeszcze raz zdrówka 💙Dbajcie o siebie i o bliskich 💙Nie tylko w tym trudnym czasie …Zawsze 💙🙏🏻BO ZDROWIE JEDNO 💙A CHORÓB TYSIĄCE 😢Całujemy mocno ❤️Ps. Zdjęcie z przed dwóch tygodni . Teraz siedzimy w domu”

Mimo wyjaśnień Królowej życia, że wykonano je 2 tygodnie wcześniej, internauci nie wytrzymali. Pod jej postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy:

– „Maski powinni nosić chorzy a nie zdrowi ,proszę zaczerpnąć wiedzy od uczonych lekarzy :)”

– „Przepraszam ale nie przemilcze tego … Jak Pani po prawej ma zamiar się uchronić nosząc maskę na ustach a na nosie nie … ?”

– „Nie żebym się czepiał, ale maski powinna nosić tylko osoba zarażona”

Dagmara napisała, że zdjęcie pochodzi z lotniska w Doha i nie było wykonane teraz. Sytuacja miała miejsce trzy tygodnie temu. Celebrytka poprała też akcję zostań w domu i jak twierdzi, przestrzega wszystkich wytycznych.

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz