Home Kategorie Ludzie Skiba nie ma litości dla kolegów-artystów. „Jęczą jak stare baby u lekarza. Stękają, że stracą”

Skiba nie ma litości dla kolegów-artystów. „Jęczą jak stare baby u lekarza. Stękają, że stracą”

Krzysztof Skiba w mocnych słowach odniósł się do narzekań artystów na kwarantannę. Nie podoba mu się, że koledzy narzekają na odwołane koncerty i występy.

Lider zespołu Big Cyc dał się nam poznać jako osoba, która nie przebiera w słowach i szczerze wypowiada się o tym, co sądzi. Od czasów dojścia do władzy prze PiS regularnie krytykuje w sieci ich decyzje oraz wszystko, co uważa za niestosowne.

Teraz oberwało się gwiazdom i artystom, którzy narzekają na brak pracy przez koronawirusa.

– „Już nie mogę czytać tego utyskiwania moich koleżanek i kolegów z branży artystycznej. Jęczą jak stare baby u lekarza, że odwołano im koncerty czy spektakle. Stękają jak dziady kościelne, że stracą pieniądze. No trudno WSZYSCY (oprócz producentów maseczek ochronnych i płynów dezynfekujących) STRACĄ. Nie tylko artyści, są w tej trudnej sytuacji.”

Skiba odniósł się też do zwykłej ludzkiej przyzwoitości oraz patrzenia szerszym okiem na to, co dzieje się wokół. Zwraca uwagę na to, że artyści powinni przestać myśleć wyłącznie o sobie, a obecna „lekcja” w postaci koronawirusa przyda się wszystkim.

– „Podstawowa przyzwoitość każe, aby w ciężkich czasach nie myśleć tylko o sobie. Wielu innym JEST i BĘDZIE o wiele gorzej. Wy po prostu zarobicie w tym roku MNIEJ kasy. Warto przy tej okazji zdobyć się na jakąś rozsądną refleksję. Przewartościować swoje życie.
Pomyśleć o tym, że ta niespodziewana LEKCJA koronawirusa przyda się nam wszystkim. Być może warto zadumać się nad kruchością życia, przypomnieć sobie starą prawdę, że jesteśmy tylko pasażerami w tym pociągu pędzącym przez czas, a samo życie nie polega tylko na fajnej imprezie z kokainą pod nosem i bentleyem pod pachą.”

W dalszej części wpisu Skiba brutalnie punktuje celebrytów w szczególności tych, którzy biorą olbrzymie sumy za koncerty. Zastanawia się jak to jest możliwe, że takie osoby nie odłożyły pieniędzy na czarną godzinę, że tak teraz narzekają:

– „Minęły zaledwie cztery dni kwarantanny, a już polskie GWIAZDY cierpią i skarżą się, że nie będą miały za co płacić rachunków. Gdyby to byli jeszcze jacyś młodzi wykonawcy na dorobku, debiutanci, artyści niszowi. Nie! Do chóru narzekających zapisali się wykonawcy, którzy za jeden koncert biorą po 60 tys. zł i więcej.
Kobieta z dyskontu pracuje na takie honorarium przez rok albo i dłużej. Co robiliście przez całe życie? Czemu nie odłożyliście pieniędzy jak wszystkie kurki z monetą były odkręcone? Po cholerę kupowaliście drogie auta i braliście kredyty jak idioci?”

Na koniec stwierdził, że celebryci są niezaradni i lepiej w życiu radzą sobie pewne leśne gryzonie:

To może Cię zainteresować:  4-latek przed śmiercią otworzył oczy i wyszeptał te trzy słowa. Nikt nie był w stanie powstrzymać łez...

– „Wiewiórka jest mądrzejsza od was, bo wie, że trzeba sobie schować orzeszka na zimę. Nic się nie stanie. Damy wszyscy radę. Wytrwamy! Tylko już bez tego fałszywego jęczenia proszę. I pomóżcie tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż wy. To was uskrzydli.”

Co myślicie o tych słowach Skiby?

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz