Home Kategorie News Nie żyje 6 osoba zakażona koronawirusem. To najmłodsza ofiara pandemii w Polsce.
29.22K

Nie żyje 6 osoba zakażona koronawirusem. To najmłodsza ofiara pandemii w Polsce.

6 ofiara koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało właśnie o kolejnej osobie, która zmarłą przez COVID-19. Była to młoda osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że zdiagnozowano kolejne 11 przypadków koronawirusa w Polsce. To oznacza, że w kraju jest już 378 potwierdzonych przypadków. Minister Łukasz Szumowski ostrzegał, że liczba chorych w kulminacyjnym momencie pandemii może osiągnąć nawet 1000 osób.

Najgorzej w Europie jest obecnie we Włoszech i Hiszpanii. Wszystko przez to, że w momencie ogłoszenia kwarantanny i zawieszenia działalności szkół, masa ludzi „świętowało czas wolny”. Doprowadziło to do gigantycznej eskalacji koronawirusa. Hiszpańska pielęgniarka określa drogę do szpitala jako „wyprawę na wojnę”.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że zmarła kolejna osoba z powodu zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju. Pacjentka była leczona w szpitalu w Łańcucie znajdującym się w województwie podkarpackim.

Kobieta miała 27 lat i była w stanie ciężkim.

Zgodnie z najnowszymi badaniami najciężej COVID-19 przechodzą osoby, które mają przewlekłe problemy z układem dróg oddechowych oraz z sercem.

Ważne jest, aby stosować się do kwarantanny oraz regularnie myć dłonie, minimalizując ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Makijaż permamentny
Makijaż permamentny
99,00 zł
450,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Makijaż permamentny powieki dolnej lub górnej za 99 zł i więcej w Studio Makijażu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz