Home Kategorie News Nie żyje 6 osoba zakażona koronawirusem. To najmłodsza ofiara pandemii w Polsce.
29.17K

Nie żyje 6 osoba zakażona koronawirusem. To najmłodsza ofiara pandemii w Polsce.

6 ofiara koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało właśnie o kolejnej osobie, która zmarłą przez COVID-19. Była to młoda osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że zdiagnozowano kolejne 11 przypadków koronawirusa w Polsce. To oznacza, że w kraju jest już 378 potwierdzonych przypadków. Minister Łukasz Szumowski ostrzegał, że liczba chorych w kulminacyjnym momencie pandemii może osiągnąć nawet 1000 osób.

Najgorzej w Europie jest obecnie we Włoszech i Hiszpanii. Wszystko przez to, że w momencie ogłoszenia kwarantanny i zawieszenia działalności szkół, masa ludzi „świętowało czas wolny”. Doprowadziło to do gigantycznej eskalacji koronawirusa. Hiszpańska pielęgniarka określa drogę do szpitala jako „wyprawę na wojnę”.

To może Cię zainteresować:  Pożar w krakowskim wieżowcu. 18-latka w akcie desperacji wyskoczyła z 6. piętra.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że zmarła kolejna osoba z powodu zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju. Pacjentka była leczona w szpitalu w Łańcucie znajdującym się w województwie podkarpackim.

Kobieta miała 27 lat i była w stanie ciężkim.

Zgodnie z najnowszymi badaniami najciężej COVID-19 przechodzą osoby, które mają przewlekłe problemy z układem dróg oddechowych oraz z sercem.

Ważne jest, aby stosować się do kwarantanny oraz regularnie myć dłonie, minimalizując ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz