Home Kategorie Zabawne Słonie wypiły 30 litrów alkoholu i zasnęły w krzakach. To zdjęcie stało się hitem w sieci.

Słonie wypiły 30 litrów alkoholu i zasnęły w krzakach. To zdjęcie stało się hitem w sieci.

Pijane słonie podbijają internet. Dwa ogromne zwierzęta leżą w krzakach, bo nie mogły ustać na nogach. Jak słonie spożyły alkohol?

Zdjęcie dwóch pijanych słoni śpiących w krzakach stało się hitem internetu. Według informacji krążących w mediach społecznościowych, słonie na zdjęciu zemdlały po spożyciu alkoholu.

Do wydarzenia doszło w Yunnan w Chinach 11 marca. Stado 14 słoni wtargnęło do wioski. Komentarze sugerują, że szukając jedzenia słonie natknęły się na zbiornik z winem kukurydzianym.

Według lokalnych mediów zwierzęta wytrąbiły aż 30 litrów!

Zwierzęta te przybywają do wiosek nie bez powodu. Ich naturalne siedliska zostały naruszone przez ludzi. Wylesienia i ekspansja rolnictwa powodują, iż słonie mają problem ze znalezieniem jedzenia.

Chiny starają się poprawić sytuację. Fundacje pracują nad odbudową siedlisk słoni oraz źródeł ich żywności. Planuje się przekształcić 2063 akry ziemi w siedliska tych zwierząt. Do tego mają być zbudowane sztuczne stawy i posadzone rośliny uwielbiane przez słonie.

Po wytrzeźwieniu skacowane słonie ruszyły dalej…

W. Kruk: karta podarunkowa
W. Kruk: karta podarunkowa
90,00 zł
100,00 zł
19 dni
do końca oferty!
90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w salonach stacjonarnych, sklepie internetowym W. Kruk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz