Home Kategorie Ludzie Książę Albert ma koronawirusa. Jak się zaraził?

Książę Albert ma koronawirusa. Jak się zaraził?

Książę Albert z Monako ma koronawirusa. Pałac udostępnił oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia 62-latka.

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Według najnowszych statystyk zmarło już ponad 11 tys. osób. Zakażonych jest ponad 200 tys., wśród których nie brakuje gwiazd. Do grona walczących z COVID-19 dołączył właśnie książę Albert II Grimaldi, książę Monako.

Informację o tym, że książę Albert ma koronawirusa przekazał pałac. W oficjalnym oświadczeniu zaznaczono, że stan zdrowia 62-letniego księcia Monako jest dobry. Trzy dni wcześniej wirusa wykryto u premiera Monako, Serga Telle.

Książę Albert mimo koronawirusa nadal pracuje w pałacu, pozostając pod stałą obserwacją monakijskiej służby zdrowia.

Albert II Grimaldi urodził się w 1958 roku w Monako. Jest synem księcia Rainiera III i księżnej Grace. W przeszłości reprezentował swój kraj na zimowych igrzyskach olimpijskich w bobslejach. Ukończył studia politologiczne w Nowym Jorku. W 2011 roku poślubił Charlene Wittstock, z którą ma dwoje dzieci: Gabrielę i Jakuba. Księżna także została poddana kwarantannie. Para przebywa w osobnych pomieszczeniach.

To może Cię zainteresować:  Koronawirus w Radomiu? Pacjent z objawami zgłosił się do przychodni. Placówka została już zamknięta.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz