Home Kategorie Życie Skradziono ciężarówkę z 8 tonami papieru toaletowego i ręczników. „To dość delikatna sprawa”.

Skradziono ciężarówkę z 8 tonami papieru toaletowego i ręczników. „To dość delikatna sprawa”.

Skradziona ciężarówka z papierem toaletowym została odzyskana przez policję. Jak widać zapotrzebowanie na ten produkt jest ogromne.

Jak się okazuje nie tylko Polacy wpadli w szał zakupowy papieru toaletowego. W środę policja Północnej Karoliny w USA przechwyciła ciężarówkę na autostradzie, gdy kierowca złamał przepisy.

Dokonano rutynowej kontroli. Pojazd miał zmierzać do Greensboro, ale zgłoszono jego kradzież.

Na naczepie znajdowało się 8 ton papieru toaletowego i ręczników papierowych. Biuro szeryfa hrabstwa Guilford opublikowało na Facebooku zdjęcie ciężarówki wraz z opisem sprawy.

To może Cię zainteresować:  Leszek Miller o banknocie z podobizną Kaczyńskiego. Jego wypowiedź zaskakuje.

Kapitan hrabstwa Guilford, Daryl Loftis, powiedział mediom, że przesyłka rzeczywiście była zgodna z listem przewozowym, ale ciężarówka została ukradziona.

Ładunek razem z pojazdem został znaleziony w pobliżu autostrady międzystanowej, którą się poruszał. Amerykańskie sklepy narzucają klientom limity zakupów papieru toaletowego. Policja nie ujawniła nazwiska podejrzanego, ponieważ kwestia papieru toaletowego jest „dość wrażliwa”.

Śledztwo jest obecnie w toku, jednak nikogo nie aresztowano w tej sprawie. Jak donosi newsobserver.com kierowca został zwolniony z aresztu.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz