Home Kategorie Życie 2500 osób objętych kwarantanną z powodu koronawirusa. Oto efekt zdrady małżeńskiej…
13.98K

2500 osób objętych kwarantanną z powodu koronawirusa. Oto efekt zdrady małżeńskiej…

Dramatyczny finał zdrady. Młoda mężatka po powrocie z Hiszpanii zauważyła u siebie objawy zarażenia koronawirusem. Mimo to umówiła się na randkę z kochankiem.

Niecodzienny finał zdrady opisał argentyński dziennik „Clarin”. Wszystko zaczęło się od mieszkanki miasta Cordoba, drugiego pod względem miasta Argentyny. Młoda kobieta po powrocie z Hiszpanii stwierdziła u siebie objawy koronawirusa.

Jednak zamiast powiadomić odpowiednie służby, wolała umówić się na randkę z kochankiem. Uprzedziła go, że prawdopodobnie jest zakażona, ale 27-letni Danilo Hildner uznał, że nie po to jechał do Cordoby z rodzinnej Selvy, aby teraz obejść się smakiem.

Po powrocie do domu mężczyzna urządził grilla, na którego zaprosił 20 osób. Kiedy zwierzył im się, że właśnie spędził noc z kobietą prawdopodobnie zarażoną koronawirusem, jeden z gości powiadomił służby epidemiologiczne.

Ostatecznie przymusową kwarantanną objęto nie tylko kobietę, u której potwierdzono koronawirusa, jej męża, który dowiedział się w ten sposób o zdradzie, oraz kochanka, ale też wszystkich mieszkańców Selcy, czyli 2,5 tys. osób.

Gubernator prowincji Satiago del Estero, oburzony lekkomyślnością kochanków, opublikował na Twitterze pełen goryczy wpis:

To może Cię zainteresować:  Jak zostać INFLUENCEREM?

– „Tak wygląda dziś miasto Selva w kwarantannie i totalnie odizolowane. Wszystko z powodu dwóch osób, które w Cordobie naruszyły przymusową samoizolację. Musimy przestrzegać obowiązkowych środków bezpieczeństwa, by zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się COVID-19.”

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz