Home Kategorie News Paraliż komunikacyjny w Warszawie. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa wsiadł do metra.
3.72K

Paraliż komunikacyjny w Warszawie. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa wsiadł do metra.

Paraliż komunikacyjny w Warszawie. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa wsiadł do metra.

Bezmyślne postępowanie mężczyzny podejrzewanego o bycie nosicielem koronawirusa doprowadziło do paraliżu warszawskiego metra.

Po zakończeniu pościgu, służby musiały zamknąć aż pięć stacji metra, aby przeprowadzić dezynfekcję.

Policja szybko ujęła pacjenta, ale konieczne było przeprowadzenie dezynfekcji stacji Politechnika. Przez to została ona wyłączona z użytku, podobnie jak stacje: Centrum, Pole Mokotowskie, Racławicka, Wierzbno. Funkcjonariusze starają się ustalić czy mężczyzna schodził na peron po schodach.

Pociągi linii metra M1 musiały kursować w pętlach: KABATY-WILANOWSKA i ŚWIĘTOKRZYSKA-MŁOCINY. Uruchomiona została linia zastępcza kursująca na trasie: METRO WILANOWSKA (pętla) – AL. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01.

Ciężko powiedzieć co kieruje ludźmi, którzy decydują się wbrew prawu opuścić szpital i narazić na niebezpieczeństwo wielu ludzi. Czy boją się pobytu w placówce medycznej? A może to choroba upośledza logiczne myślenie?

To może Cię zainteresować:  Koniec z upałami w Polsce. Wiemy kiedy nadejdzie spory spadek temperatury.

Ich postępowanie powoduje konieczność zaangażowania w akcje pościgowe policji i pogotowia, generując olbrzymie koszty. Coraz częściej mówi się o tym, że należałoby rozpatrzyć wystawianie rachunków za tak nierozsądne postępowanie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz