Home Kategorie Film Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży wymiotuje na YouTube. Reakcja Małgorzaty Kożuchowskiej jest bezbłędna.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży wymiotuje na YouTube. Reakcja Małgorzaty Kożuchowskiej jest bezbłędna.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży wymiotuje na YouTube. Reakcja Małgorzaty Kożuchowskiej jest bezbłędna.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Małgorzata Kożuchowska promują akcję #zostanwdomu i nagrały film na YouTube.

W pewnym momencie pierwsza z nich wybiegła do łazienki. Słychać było, że wymiotowała. Co na to jej koleżanka?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się bardzo szybko. Mimo iż w kraju jeszcze miesiąc temu nie było ani jednego przypadku, obecnie liczba zarażonych przekracza już 600.

Aby zmniejszyć falę kolejnych zachorowań, odwołano imprezy masowe, zamknięto kina, baseny, restauracje czy puby. Zakazano też skupisk powyżej 50 osób. Zaleca się również, aby bez potrzeby nie wychodzić z domu.

To może Cię zainteresować:  Nowe fakty w sprawie śmierci George'a Floyda. 46-latek miał koronawirusa.

O to, by pozostać we własnych, czterech ściankach apelują nie tylko politycy, ale także gwiazdy, które od kilku dni promują akcję #zostanwdomu. Znane osoby pokazują, jak spędzają czas oraz dzielą się ciekawymi projektami. Takim z pewnością jest serial, który stworzyła Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą.

#ZostańWdomu, bo o nim mowa, w piątkowy wieczór zadebiutował na YouTube. W pierwszym odcinku, oprócz twórczyni produkcji, zagrała Małgorzata Kożuchowska. Panie wcieliły się w rolę koleżanek, (a może sióstr?) świadczy o tym fragment, gdzie Małgorzata Kożuchowska mówi „Mdłości to jest w naszej rodzinie oznaka zdrowej ciąży” Postać grana przez Żmudę-Trzebiatowską, która w realnym życiu jest właśnie w drugiej ciąży, Agata, niespodziewanie wybiegła do toalety. Słychać, że wymiotowała.

To może Cię zainteresować:  Nie dotrzymał danego słowa, więc dziewczyna dała mu nauczkę Zemsta była słodka!

Co na to koleżanka? Miała ciekawą radę. Powiedziała, aby zorganizowała sobie korzeń imbiru, który zmniejszy wymioty. Czy poszukiwania zakończyły się sukcesem? Przekonajcie się sami:

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz