Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski przewiduje czy Warszawa będzie zamknięta przez koronawirusa.

Krzysztof Jackowski przewiduje czy Warszawa będzie zamknięta przez koronawirusa.

Jasnowidz Jackowski w czasie epidemii koronawirusa ma ręce pełne roboty. Zapytany przez media przewiduje koniec pandemii oraz odpowiada czy Warszawa będzie zamknięta.

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie aktywnie wypowiada się na temat obecnej sytuacji. Super Express, z którym jest w stałym kontakcie, zapytał go kiedy zakończy się epidemia. Jasnowidz uspokaja, że już niedługo i nie czeka nas koniec świata.

– „Koronawirus w Azji zrobił tragedię, ale nie zrobił spustoszenia. Tam pandemia się już kończy. My już wiemy, z czym on się wiąże. I na pewno on nie spowoduje żadnego kataklizmu i żadnego końca świata. Oczywiście trzeba zachować środki ostrożności. Przy zwykłej grypie też się trzeba przecież chronić.”

Często pojawia się pytanie czy Warszawa ma być zamknięta z powodu koronawirusa? Mimo, że prezydent miasta zapewnił, że nie, wiele osób wciąż nie wierzy, że miasto pozostanie otwarte. Jasnowidz jednak nie przewiduje, że stolica miałaby objęta ścisłą kwarantanną oraz że wirus zostanie z nami na dłużej:

– „Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. Czy stolica zostanie zamknięta? Myślę, że nie. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte. Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać.”

Jak donosi Super Express, Jackowski wypowiedział się też na temat przyszłego kryzysu. Jasnowidz sądzi, że jeśli sytuacja szybko się nie poprawi, czeka nas recesja.

– „Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku.”

Jackowski przewiduje, że koniec pandemii nastąpi wkrótce i liczymy, że tym razem się nie myli. Co o tym sądzicie?

Mycie i detailing samochodowy
Mycie i detailing samochodowy
45,00 zł
6:14:03
do końca oferty!
Myjnia: pakiet Standard z myciem z zewnątrz, myciem felg, szyb oraz hydro-woskiem i więcej od 45 zł w Draco Detailing

Twoja reakcja?

Super
Super
42
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz