Home Wideo Mężczyzna lizał produkty w sklepie. „Jestem niebezpiecznym skur*ysynem”.

Mężczyzna lizał produkty w sklepie. „Jestem niebezpiecznym skur*ysynem”.

Coronawirus challenge. W internecie popularność zdobywa szokujący film, na którym widzimy mężczyznę liżącego produkty kosmetyczne w sklepie.

W ostatnim czasie w sieci nie brakuje nagrań prezentujących głupie zachowania ludzi, którzy szybko chcą zdobyć popularność. To wszystko z okazji rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.

Kilka tygodni temu w Belgii został aresztowany człowiek, który celowo oblizywał palce i wycierał je o pionowe poręcze w środkach transportu publicznego.

Jakiś czas później głośno zrobiło się o coronavirus challenge. W tym przypadku chodziło o kobietę, która lizała deskę sedesową w samolocie, chcąc sprawdzić czy zarazi się koronawirusem.

To może Cię zainteresować:  Trzech robotników zginęło w okrutnej rzezi, bo domagali się wypłaty? Zdjęcia są przerażające.

Teraz pojawiła się dla nich konkurencja w postaci mężczyzny z USA, który oblizuje wszystkie znajdujące się na półce w sklepie produkty. Bohater nagrania mówi:

– „Jestem niebezpiecznym skur*ysynem.”

Materiał podobnie jak kilka innych był wielokrotnie udostępniany na Twitterze i doczekał się ostrych słów krytyki ze strony internautów. Wkrótce mężczyznę czeka rozprawa sądowa.

Według danych, koronawirus przenosi się najczęściej drogą kropelkową. COVID-19 może się też przenosić wraz z krwią lub z mlekiem zakażonego zwierzęcia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz