Home Kategorie Ludzie Rihanna wspiera kraj w walce z koronawirusem. Przekaże na nią 5 mln.

Rihanna wspiera kraj w walce z koronawirusem. Przekaże na nią 5 mln.

Rihanna wspiera kraj w walce z koronawirusem. Przekaże na nią 5 mln.

Rihanna zobowiązała się do zakupu respiratorów o wartości 700,000 USD dla mieszkańców Barbadosu.

Premier kraju Mia Mottley ogłosiła, że piosenkarka będzie wspierać swój ojczysty kraj w związku z epidemią koronawirusa.

Strona Kevz Politics opublikowała informację na twitterze:

– „Premier Barbados Mia Mottley ogłosiła, że piosenkarka z Barbados, Rihanna, zaproponowała zakup wentylatorów o łącznej wartości 1,4 miliona BB (700 000 USD) dla Barbadosu, ponieważ kraj walczy z pandemią koronawirusa.”

Z pieniędzy przekazanych przez Rihannę zakupione zostaną respiratory. 21 marca przekazano, że fundacja Clara Lionel przekazała 5 mln dolarów na rzecz organizacji na całym świecie.

– „Szczególnie tych w zmarginalizowanych społecznościach w Stanach Zjednoczonych, na Karaibach i w Afryce, które leczą chorych i pracują, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.”

Justyna Lucas, dyrektor wykonawczy fundacji powiedziała w oświadczeniu:

– „Nigdy nie było to ważniejsze ani pilniejsze, aby chronić marginalizowane i niedoceniane społeczności – te, które najbardziej ucierpią w wyniku tej pandemii.”

Fundacja Clary Lionel, którą wsparła Rihanna zapewni wsparcie lokalnym bankom żywności, które obsługują zagrożone społeczności. Pomoże również także osobom starszym w USA – o których wiadomo, że są bardziej podatne na wirusa. Pomoże również w opiece na Haiti i Malawi. Wesprze dystrybucję sprzętu medycznego, badaniach szczepionek i terapii. Wesprze rozwój i szkolenia w zakresie opieki zdrowotnej. Fundacja Rihanny Clara Lionel została założona w 2012 roku na cześć jej dziadków.

Wybrany pakiet day spa
Wybrany pakiet day spa
139,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż całego ciała, luksusowy zabieg na twarz i więcej: pakiet day spa od 139,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz