Home Kategorie Poruszające 32-letni mężczyzna zmarł 16 dni po swoim ślubie. Jego historia porusza do łez.

32-letni mężczyzna zmarł 16 dni po swoim ślubie. Jego historia porusza do łez.

Poznali się przypadkowo. Ona siedziała w kawiarni i czytała książkę. On się do niej dosiadł. Okazało się, że mają wiele wspólnych tematów.

Ta historia pokazuje, że wyjątkowe rzeczy zaczynają się w bardzo zwykły sposób. Dan zmarł 16 dni po ślubie, ale przy jego boku była kobieta jego życia. Miał zaledwie 32 lata.

Miłość od pierwszego wejrzenia brzmi jak coś, co dzieje się tylko w komediach romantycznych. Jednak ta miłość wydarzyła się naprawdę, a jej scenariusz mógłby przebić niejeden scenariusz płytkich filmów.

Dan i Becca spotkali się w kawiarni. Pewnego dnia mężczyzna po prostu zobaczył ją siedzącą przy stoliku z książką. Postanowił się dosiąść. Rozmawiali ze sobą przez wiele godzin. Jeszcze tego samego dnia poszli razem na koncert.

Już wtedy Dan wiedział, że cierpi na rzadką postać raka. Choroba była nieuleczalna, ale on nie tracił pogody ducha.

Dan mógł rozłożyć ręce z bezsilności i po prostu czekać. Czekać, aż przyjdzie śmierć. Ale zdecydował się powalczyć o to, by swojemu krótkiemu życiu nadać niezwykły sens. Mężczyzna angażował się w walkę z rakiem, zachęcając do badań profilaktycznych.

Gdy poznał Beccę, wiedział, że otrzymał wielką szansę – przytrafiło mu się coś niezwykłego, czego nie każdy może doświadczyć lub nie każdy potrafi docenić, nawet, gdy żyje długo. Dan szybko podjął decyzję, że oświadczy się Becce. Ta – chociaż wiedziała o jego nieuleczalnej chorobie – powiedziała „tak”.

Był to początek najtrudniejszych, a zarazem najpiękniejszych chwil w ich życiu. Wielokrotnie powtarzali, że nieważne, jak długo związek trwa, ale ważne, jak spędzało się wspólny czas.

W ostatnich dniach życia Dan bardzo chudł. Poruszał się przy pomocy laski. Gdy szedł od ślubu, dołożył wszelkich starań, aby dojść przed ołtarz o własnych siłach.

Ich ślub wzruszył wielu internautów. Życzenia napływały z całego świata. Muzyk Dave Grohl z Foo Fighters (ten sam, na którego koncert poszli wspólnie tego dnia, kiedy się poznali) zaprosił młodych na kolejny koncert. Niestety, stan zdrowia Dana nie pozwolił mężczyźnie na przyjęcie tego zaproszenia.

Pan młody zmarł 16 dni po ślubie. Przez 8 dni bardzo cierpiał. Jednak w najtrudniejszych chwilach życia nie był sam. Gdy odchodził, wspierała go ukochana żona.

Młoda wdowa zapewnia, że nie żałuje swojej decyzji. Niewiele osób byłoby w stanie zdobyć się na takie poświęcenie, jak Becca.

Ozonowanie klimatyzacji i więcej
Ozonowanie klimatyzacji i więcej
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji (29,99 zł) z napełnieniem (od 89,99 zł) i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
33
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz