Home Kategorie Ludzie Dramat Małgorzaty Rozenek podczas kwarantanny. „Brwi rosną mi już na czoło!”
24.12K

Dramat Małgorzaty Rozenek podczas kwarantanny. „Brwi rosną mi już na czoło!”

Małgorzata Rozenek w trakcie kwarantanny nie ma lekko. Przez koronawirusa nie może odpowiednio zadbać o swoją urodę.

Mimo to dobry humor jej nie opuszcza, a aktywność w mediach społecznościowych nieco rekompensuje jej izolację od ludzi.

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Wraz z mężem Radosławem Majdanem oczekują przyjścia na świat potomka.

Perfekcyjna Pani Domu przyznała, że i tym razem do zapłodnienia doszło dzięki in vitro. Mimo iż jej ciąża przebiega prawidłowo, gwiazda TVN obawia się rozprzestrzeniającego się wirusa. Dwa tygodnie temu prosiła nawet fanów, aby pozostali w domach:

„Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich. Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona.

Trochę to przytłaczające. Kochani‼️ Musimy być mądrzy‼️ odpowiedzialni ‼️empatyczni‼️stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych‼️ nie wolno nam lekceważyć zagrożenia‼️ ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamietajmy o seniorach ‼️ już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi w dużej mierze zależy od nas. Nie dajmy się chorobie ‼️ #zostańwdomu”

Zgodnie z zapowiedzią razem z całą rodziną wyjechali na Mazury. Z powodu dobrowolnej kwarantanny Rozenek stała się niezwykle aktywna na Instagramie. Regularnie dzieli się z obserwującymi, jak znosi izolację społeczną.

Para celebrytów nie może narzekać na brak wygód w luksusowym domku w pięknej okolicy. Największym zmartwieniem Małgosi jest jednak brak profesjonalnych usług kosmetycznych, do których jest przyzwyczajona:

– „Mój mąż ostatnio nazywa mnie „gruby Pyś” zupełnie nie rozumiem, co może mieć na myśli kochani jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami”

Czas na kwarantannie rodzina spędza na spacerach z ukochanymi psiakami, graniu w gry planszowe i na wspólnym gotowaniu. Małgorzata przyznała też, że musiała wrócić do obowiązków domowych. Czy tym przypadkiem nie zajmowała się jako Perfekcyjna Pani Domu?

– „Kochani na jakiś czas muszę powrócić do obowiązków domowych: pranie, sprzątanie i wszystkich tych ekscytujących rzeczy, które wszyscy co jakiś czas musimy robić uwielbiam dyskusje z Wami i obiecuję, jeszcze nie raz dać do nich pretekst. Tymczasem życzę Wam miłego popołudnia, wpadnę tu późnym wieczorem”

Fanki wspierają Małgorzatę Rozenek w tych trudnych czasach i dzielą się swoimi problemami:

– „Wczoraj zdjęłam (czyt. zerwałam) hybrydę, fryzjer 07 kwietnia (nie pójdę), brwi nie zrobione, nie wspomnę już o pedicure… masakra”

– „Haha mam taką nadzieję paznokci już nie mam rzęsy jeszcze ze dwie się trzymają, za to odrosty są i to jakie”

Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać:

– „Ja ściągnę jutro (czyt. zerwę), fryzjer miał być jutro, brwi rosną mi już na czoło i jedyne, co jeszcze jako tako wygląda, to stopy, bo zrobiłam je na dzień przed kwarantanną. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. A rzęsy to już w ogóle dramat…”

Także wspieramy Małgorzatę w tych „nieludzkich” czasach! Oby fryzjerów i kosmetyczek starczyło dla wszystkich po pandemii koronawirusa.

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
199,00 zł
249,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym autem po torze wyścigowym od 199 zł z Super-Cars.pl - wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz