Home Kategorie Ludzie Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu. Fani są zaskoczeni.

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu. Fani są zaskoczeni.

Do mediów trafiła informacja, która wprawiła w osłupienie wiele osób. Informatorem miał być podobno jeden z pracowników TVN. Czy Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu?

W jednym z wywiadów dla magazynu „Viva”, Agnieszka bardzo ciepło wypowiadała się o swoim mężu. Wspominała początki związku, które wcale nie były najłatwiejsze. Ona – wzięta dziennikarka, prezenterka i… rozwódka. On – bajecznie bogaty producent i biznesmen. Oboje mieli jeden problem – ciągły brak czasu.

I chociaż brukowce wieszczyły im rychły koniec, a wielu internautów krytycznie wyrażało się na temat powodów wzajemnego zainteresowania, para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Agnieszka i Piotr byli praktycznie nierozłączni.

Agnieszka zawsze mówiła czule o mężu:

– „Nie wyobrażam sobie bez niego życia.”

Piotr zginął w sierpniu 2019 roku. Wiadomość o przedwczesnej śmierci męża była dla Agnieszki potężnym ciosem. Prezenterka opublikowała wtedy wzruszające pożegnanie:

– „Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja.”

Po tej tragedii, dziennikarka na jakiś czas zniknęła z mediów. W roli prowadzącej „Ameryka Express” zastąpiła ją Daria Ładocha.

Informacja na temat rzekomych przygotowań do ślubu, która miała wyciec od jednego z pracowników TVN, była zaskoczeniem dla wszystkich. I w tym przypadku, jak to zwykle bywa, potwierdza się powiedzenie, że w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Agnieszka Woźniak-Starak faktycznie przygotowuje się do ślubu, ale wystąpi na nim w roli druhny. Za mąż wychodzi bowiem jej przyjaciółka, stylistka Zofia Ślotała. Jej wesele ma być kolejnym krokiem w kierunku wyjścia z żałoby.

Agnieszka i Zofia znają się od kilku lat. Ich przyjaźń rozpoczęła się od obustronnego zamiłowania do jogi. Jak cytuje Ślotałę pomponik.pl:

– „Poleciła mi swoją trenerkę i od tego się zaczęło. Takie pozytywne wsparcie sportowe. Bardzo się lubimy i szanujemy. Cenimy sobie to, że praca nas nie łączy, tylko znajomość poza nią.”

Zofia Ślotała była gościem na bajkowym ślubie Agnieszki i Piotra w Wenecji cztery lata temu. Teraz przyjaciółka będzie towarzyszyć wizażystce w jej najważniejszym dniu.

Orientalny pakiet day spa
Orientalny pakiet day spa
99,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Orientalny pakiet day spa (99,99 zł) z zabiegiem na twarz i sesją w kapsule (od 149,99 zł) w salonie Marakesz w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz