Home Kategorie Poruszające Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo. Niespodziewane ofiary pandemii…

Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo. Niespodziewane ofiary pandemii…

Jedna z pielęgniarek popełniła samobójstwo przez koronawirusa. Prawdopodobnie nie była w stanie poradzić sobie z obciążeniem psychicznym.

Do zdarzenie doszło we włoskim mieście Monza. Pracownica personelu medycznego lokalnego szpitala, gdy dowiedziała się o zakażeniu koronawirusem, złamała się psychicznie. 34-latka prawdopodobnie miała wyrzuty sumienia związane z tym, że w trakcie pracy mogła zarazić wiele osób.

Informację o jej samobójstwie potwierdził Włoski Narodowy Związek Pielęgniarek. Organizacja w imieniu 450 tys. zrzeszanych przez siebie pracowników medycznych, ich rodzin i przyjaciół wyraziła współczucie z powodu śmierci kobiety. Nie podano w jaki sposób odebrała sobie życie.

To może Cię zainteresować:  Znany aktor stracił nogę. Wszystko przez powikłania związane z koronawirusem.

Zmarła pielęgniarka nazywała się Daniela Trezzi i była zatrudniona w szpitalu San Gerardo w Lombardii na oddziale intensywnej terapii. Placówka ta uchodzi za najbardziej przepełnione miejsce walki z pandemią koronawirusa we Włoszech.

Pracownicy San Gerardo przypuszczają, że przyczyną targnięcia się na życie był ogromny stres, z którym przez ostatnie dni Trezzi nieustannie miała do czynienia. Oprócz tego, pojawia się teoria, że u kobiety mogły pojawić się wyrzuty sumienia, gdy dowiedziała się, że jest nosicielką COVID-19. Istnieje prawdopodobieństwo, że Daniela winiła się za zakażenie koronawirusem innych ludzi, w tym swoich bliskich.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz