Home Kategorie News Pijana 29-latka potrąciła mężczyznę, a potem wjechała w płot.

Pijana 29-latka potrąciła mężczyznę, a potem wjechała w płot.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 26 marca wieczorem na osiedlu Chabrów w Opolu. Kierująca Audi potrąciła pieszego, straciła panowanie nad autem i wjechała w płot pobliskiej posesji.

26 marca wieczorem służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce przy ul. Irysów na osiedlu Chabrów w Opolu.

Z informacji, które przekazały pracujące na miejscu służby wynika, że 29-latka prowadząca osobowe Audi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w płot posesji na osiedlu Chabrów. Wcześniej potrąciła 53-letniego mężczyznę.

– „Około godziny 18:20 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym i tam według ustaleń pracujących na miejscu policjantów na ulicy Konwalii 29-letnia kierująca Audi najpierw potrąciła pieszego, a następnie na ulicy Irysów straciła panowanie nad swoim pojazdem i wjechała w ogrodzenie jednej z posesji. 53-latkowi nic się nie stało, nie wymagał hospitalizacji, dlatego też tę sprawę zakwalifikowano jako kolizję” – informuje sierż. sztab. Przemysław Kędzior z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Kobieta została przebadana alkomatem. W organizmie miała 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Obecnie służby wyjaśniają szczegóły wypadku.

Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
93,60 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Do 48% zniżki na: Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz