Home Kategorie Ludzie Fame MMA z Linkiewicz odbędzie się pomimo stanu epidemii. Impreza może narazić wiele osób.

Fame MMA z Linkiewicz odbędzie się pomimo stanu epidemii. Impreza może narazić wiele osób.

Organizatorzy Fame MMA pomimo wprowadzonego zakazu przemieszczania się i trwającego stanu epidemii, nie zamierzają rezygnować z organizacji szóstej edycji gali.

Zdawać by się mogło, że podjęte przez rząd decyzje sprawią, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do konieczności odwołania wszelkich imprez masowych. Większość wydarzeń zaplanowanych na marzec, kwiecień i maj nie odbędzie się.

Są też jednak tacy, którym nie zależy na ochronie zdrowia własnego i innych i bez wahania kontynuują zaplanowane przedsięwzięcia. Do tej grupy zaliczają się m.in. włodarze Fame MMA. Postanowili, że ich gala odbędzie się bez obecności publiczności. Będzie za to prowadzona internetowa transmisja na żywo.

Krzysztof Rozpara, współwłaściciel organizacji zapewnia, że gala odbędzie się zgodnie z planem.

– „Nowe rozporządzanie, owszem, nakłada pewne ograniczenia, ale nadal jesteśmy w stanie przeprowadzić galę. I nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy.”

Rozpara zapowiedział, że zostaną wprowadzone nowe środki bezpieczeństwa. Całej ekipie produkcyjnej zatrudnionej do obsługi gali zostaną zapewnione odpowiednie warunki.

– „Jest zaplanowana produkcja telewizyjna. Odbywa się w studiu telewizyjnym, nie ma publiczności, zaproszonych gości i mediów. Są zawodnicy, trenerzy, sędziowie, cutmani i ekipa realizacyjna. To jest niezbędny personel do przeprowadzenia gali.”

Współwłaściciel Fame MMA informuje, że pracownicy, którzy mają możliwość pracy zdalnej, znajdą się w oddzielnych pomieszczeniach.

– „Wszystkie osoby, które mogą wykonywać swoje zadania poza studiem telewizyjnym, będą w osobnych pomieszczeniach, a nawet w osobnych budynkach. Minimalizujemy fizyczne interakcje między ludźmi.”

Szósta gala Fame MMA odbędzie się w sobotę 28 marca, o godzinie 20:00 w Częstochowie w studiu telewizyjnym. Zaplanowane jest osiem pojedynków, w tym jeden z udziałem kobiet.

Walką wieczoru będzie starcie Kamili „Zusje” Smoguleckiej z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Dla pierwszej z nich będzie to debiut w mieszanych sztukach walki.

Wiele osób może kojarzyć ją z teledysków Donatana, gdzie występowała pod pseudonimem Luxuria Astaroth.

Linkiewicz z kolei, ma na swoim koncie już dwie walki dla federacji. Raz udało jej się zwyciężyć, raz przegrała. Fame MMA 6 będzie można oglądać tylko w płatnym systemie PPV. Wykupienie najtańszej subskrypcji to koszt 19,99 zł.

Rzęsy: lifting, botoks i więcej
Rzęsy: lifting, botoks i więcej
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (49 zł) z botoksem (59 zł) i farbowaniem (69 zł) w salonie Stacja Uroda Agnieszka Bućkowska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz